З 26 липня до 1 серпня у Благоєвграді (Болгарія) проходила Міжнародна щорічна олімпіада з математики для студентів університетів (International Mathematics Competition - IMC). За підсумками змагання студенти Навчально-наукового комплексу "Інститут прикладного системного аналiзу" досягли високих результатів і отримали нагороди:

  • СЛЮСАРЕНКО Олексій, студент п’ятого курсу, — перше місце (first prize)
  • МОРАВЕЦЬКА Катерина, студентка четвертого курсу, — друге місце (second prize)

IMC організовує Університетський коледж Лондона. Змагання відбуваються протягом п'яти або шести днів в кінці липня. Вищі навчальні заклади можуть відправити на олімпіаду кілька учнів та одного викладача або студенти можуть реєструватися індивідуально. Завдання з алгебри, аналізу, геометрії і комбінаторики обираються на засіданні журі з тих, що завчасно отримує Голова журі, професор Джон Джейн. Роботу студентів оцінюють керівники груп, інші професори і доценти з використанням критеріїв журі. Конкурс триває по 2-і сесії на 5 годин кожна. Робочою мовою є англійська. В останніх шістнадцяти конкурсах брали участь студенти з більш ніж ста дев'яносто трьох освітніх установ із сорока чотирьох країн.

Цього року співорганізатором виступив Американський університет в Болгарії (Благоєвград), компанії Wolfram Research та Springer.

Дата події