🎥 У Міжнародний день математики в КПІ відкрили меморіальну дошку великому  українському математику

Зовсім нещодавно на історичному житловому будинку №5, що є невід'ємною частиною кампусу КПІ, було відкрито меморіальну дошку на честь його славнозвісного мешканця – видатного українського вченого та інженера Євгена Оскаровича Патона.

Переможці Відкритої олімпіади з математики КПІ

I тур XXXVIII Відкритої університетської студентської олімпіади з математики організовувала кафедра МАтаТЙ ФМФ. Цього року в І турі взяли участь 279 студентів з 20 факультетів і навчально-наукових інститутів КПІ, а також 13 студентів із 12 інших закладів вищої освіти.

Михайло Кравчук: Голос Німої Цифри

Сьогодні народився Михайло Кравчук — автор першого словника української математичної термінології. Відомий на весь світ професор КПІ, завдяки якому комп’ютер, телебачення та 3D-моделювання стали реальністю.

«Мрія 2. Хочу бути!» 111 «Математика», ФМФ

Хочеш навчатися в найкращому технічному університеті країни, але не знаєш, з чого почати? Тоді проєкт «Мрія 2. Хочу бути!» саме для тебе — для майбутнього КПІшника.

«КПІ для перемоги». Лейтенант Ярослав Симчук («Математик»)

КПІмедіа продовжує спеціальний проєкт — інтерв’ю з київськими політехніками, які від початку війни воюють або допомагають нашим воїнам на фронті.

Попри важкі умови й небезпеку, жоден з них не шкодує про свій вибір. І знати про наших захисників має кожен.

З Міжнародним днем математики й числа «Пі»

14 березня світ відзначає Міжнародний день числа «Пі». Ідея заснувати його спала на думку фізикові Ларрі Шоу 1987 року. Він помітив, що за американською системою запису дат 14 березня записується як 3.14, збігаючись з початком математичної константи.

Наскільки добре студенти КПІ знають математику? Опитування від Іри Барабаш. VOX.POP KPI

Математика може бути не нудною, а веселою. Це довели студенти КПІ. Сьогодні, у Міжнародний день математики, Ірина Барабаш підготувала нове опитування. Як добре студенти знають математику? І чи достатньо пар з цієї дисципліни в КПІ?

Дивіться — у випуску VOX.POP KPI.

Підписка на Математика