Вступ до КПІ: очікування і реальність. Абітурієнт Павло Венгер. CAMPUS #51

💥Битва за бюджет. ✅Як підвищити шанси на вступ? 📚🔢 Які прохідні бали потрібні в КПІ? 🚫💰З чим цього року стикаються абітурієнти під час вступу? ✍️Скільки правди писати в мотиваційному листі? 🤔Наскільки чесний і прозорий НМТ? ❓І чим він відрізняється від ЗНО?

Почни готуватися до ЗНО 2022 року заздалегідь, адже воно не за горами, й ми тобі у цьому допоможемо!

Закінчили 10-й клас? Запишіться на підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського — і отримаєте змогу ефективно готуватися до ЗНО з обраних предметів для успішного його складання, закінчення 11-го класу і вступу до омріяного вишу.

КПІ випускникам шкіл: "Щасти на ЗНО!"

Саме з таким гаслом 12 червня 2020 року адміністрація, працівники та студенти Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" звернулися до цьогорічних випускників у рамках Всеукраїнського флешмобу "#ЩастиНаЗНО".

Щодо якості підготовки абітурієнтів та зовнішнього незалежного оцінювання

Розглядаються проблеми забезпечення якості інженерної освіти, пов’язані з недостатнім рівнем фізикоматематичної підготовки абітурієнтів. Обговорюється ситуація дисбалансу кількості абітурієнтів і обсягів прийому на інженерні напрями підготовки на всеукраїнському й регіональному рівнях.

Предмети ЗНО для вступу

Як знайти предмети для певного факультету?

Для того, щоб дізнатися "які потрібні тести для вступу на факультет", "сертифікати" або предмети з сертифікату ЗНО, треба переглянути два документи:

Екзамени, співбесіди, ЗНО

Хто вступає із ЗНО, а кому можна складати іспити в КПІ?

Гідним абітурієнтам – якісну освіту: дослідження успішності навчання студентів першого курсу

Усе нове потребує часу і зусиль на осмислення, адаптацію й удосконалення. Ось уже два роки абітурієнтів до вишів приймають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Це докорінно змінило напрацьовані підходи щодо формування якісного складу студентів першого курсу.

Підписка на ЗНО