Регіональна нарада-семінар з питань організації вступної кампанії 2016 року

19 листопада в НТУУ «КПІ» відбулася регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення прийому вступників до ВНЗ усіх форм власності та підпорядкування у 2016 році.

Участь у нараді, що проходила в залі Центру культури і мистецтв КПІ,  взяли проректори і відповідальні секретарі приймальних комісій вишів Києва, а також Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської та Вінницької областей. Головував на ній перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко.

Це друга нарада-семінар з п’яти, що мають пройти по регіонах країни для того, щоб донести до представників університетів відповідних областей докладну інформацію щодо конкретних аспектів майбутньої вступної кампанії.

На нараді виступили очільники кількох підрозділів Міністерства освіти і науки України, Українського центру зовнішнього оцінювання якості освіти та ДП «Інфоресурс». Розпочалися ці виступи з ґрунтовної доповіді директора департаменту вищої освіти МОН Олега Шарова. Ця кампанія матиме особливості, оскільки практично на всіх її етапах приймальні комісії чекають доволі багато змін, оскільки, за словами доповідача, саме в 2016 році забезпечуватиметься повна імплементація у вступній кампанії Закону України «Про вищу освіту» в редакції 2014 року. «Частину цих норм було вже  впроваджено в 2015 році, – зауважив він, – але значну частину не було імплементовано хоча б тому, що дуже швидко після набуття чинності цього Закону в умови прийому дещо просто не встигли включити, а деякі його норми набирають чинності з 1 січня 2016 року». На новаціях, які привнесуть у вступну кампанію ці норми, зосереджували увагу й інші доповідачі. Докладніше про них – дивись приєднані файли.

Закінчилася нарада відповідями представників МОН на численні запитання слухачів.