Ви є тут

Кафедра менеджменту (КМ), ФММ


http://management.fmm.kpi.ua
Кафедра менеджменту (КМ), Факультет менеджменту та маркетингу, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Адреса: Корпус 1, пр-т Перемоги, 37, к.246-2, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 80 51,
Електронна пошта: kafmen(at)ukr.net
Сайт:
Соціальні мережі: FB

Кафедру менеджменту було засновано у 1988 році. Спочатку (до 1991 року) вона мала назву «Управління виробництвом». На кафедру були покладені завдання організації підготовки фахівців з управління виробництвом, методичного керівництва навчальним процесом та науковими дослідженнями І у галузі управління виробництвом, поглибленої цільової підготовки керівників виробництва.

У 1990 році кафедра першою в Україні почала підготовку спеціалістів – організаторів виробництва за спеціальністю 0716 «Організація виробництва». Згодом (1994 р.) спеціальність «Організація виробництва» була перейменована на «Менеджмент у виробничій сфері», а в 1997 р. на «Менеджмент організацій».

Вже на початку 90-х років (1991 — 1996) кафедра активно співпрацює з Політехнічним університетом (м. Валенсія, Іспанія), технічним коледжем Північного Арканзасу (м. Харісон, штат Арканзас, США). Проводяться семінари, спільні конференції, здійснюється обмін викладачами та студентами.
У 1992 — 1994 рр. кафедра включається в міжнародні програми, зокрема Програму міжнародного економічного співробітництва і розвитку (м. Ессен — Німеччина, Амстердам – Нідерланди, Люксембург) в рамках якої доцент Смоляр Л.Г. проходить річне стажування з питань методів навчання та управління організаційним розвитком, маркетингу, управління проектами.
Набувши відповідний потенціал, у 1994 році вперше в Україні при кафедрі відкривається відділення другої вищої освіти по підготовці менеджерів на основі базової технічної освіти.

У 1997 р. кафедра отримала ліцензію на підготовку менеджерів за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», за якою здійснюється підготовка фахівців, які можуть обіймати посади керівників спільних підприємств та їх структурних підрозділів, керівників зовнішньоекономічних відділів, консультантів з розвитку міжнародної діяльності, управління фінансами та міжнародними розрахунками підприємства.

У 2000 р. кафедра менеджменту стає партнером україно-польсько-американського проекту CEUME «Удосконалення бізнес- і менеджмент освіти в Україні». Викладачі, аспіранти та студенти кафедри плідно співпрацювали з CEUME та Центром інновацій та розвитку: були учасниками численних семінарів вихідного дня, літніх інститутів. Приймали участь у Всеукраїнських конкурсах ситуаційних вправ, де були отримані призові місця.

Активну участь в реалізації програми франко-українського співробітництва в галузі вищої освіти (1999 — 2002 рр.) приймав доцент Корж М.А. та студенти спеціальності «Менеджмент організацій», зокрема з університетом PARIS-12 (м. Париж) та Вищою економічною школою в Ліоні (1999-2002 рр.)
З 2007 р. за напрямом «Менеджмент» розпочато підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальністю „Менеджмент інноваційної діяльності”, та магістрів за напрямом «Специфічні категорії» зі спеціальності „Управління інноваційною діяльністю”.

На сьогоднішній день по напряму «Менеджмент» на кафедрі здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів, магістрів за спеціальностями: «Менеджмент організацій», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент інноваційної діяльності» та магістрів за спеціальностю «Управління інноваційною діяльністю».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій