Ви є тут

Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій (ЛТФТТ), ММІ


http://ltft.kpi.ua

Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій (ЛТФТТ), Механiко-машинобудiвний iнститут, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 1, вул. Політехнічна, 39, к.408, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 236 02 77, 204 96 09,
Електронна пошта: ltft(at)kpi.ua
Сайт:

Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій (ЛТФТТ) бере свій початок від 1898 року, коли на механічному відділенні передбачалось викладання дисципліни "Технологія металів" та проведення відповідних лабораторних і практичних занять, як бази для підготовки інженерів-механіків. Як структурний підрозділ, кафедра "Технологіїї металів" сформувалася в 1944 році після реевакуації інституту з Ташкенту до Києва. Першим по війні завідувачем кафедри став відомий вчений в галузі технології металів чл.-кореспондент АН УРСР Васильєв В. Є., який у 1938 р. був першим деканом факультету хімічного машинобудування та ливарної справи.

Кафедра готує фахiвцiв з найновiтнiших методiв обробки матерiалiв: лазерна розмiрна (рiзання, прошивка малих отворiв, маркування, гравiрування, скрайбирування, зварювання) та поверхнева (змiцнення, наплавлення, аморфiзацiя металiв) обробки; електронно-променева обробка (рiзка, зварювання); плазмова обробка (напилення, наплавлення, рiзання, наплавлення); електроерозiйна обробка (електроiскрова, електроiмпульсна, електроконтактна, електродугова); електрохiмiчна обробка; ультразвукова обробка (рiзання, змiцнення, очистка); обробка вибухом; магнiтоiмпульсна обробка та багато багато iнших.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій