Перейти до основного вмісту
Відділ координації міжнародної проєктної діяльності
Основні завдання відділу
- Сприяння участі у програмах багатостороннього міждержавного і міжуніверситетського обміну студентами, аспірантами, докторантами, педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками.
- Сприяння залученню коштів міжнародних фондів, установ, громадських організацій тощо для виконання в Університеті наукових програм.
- Створення спільних наукових програм з іноземними закладами вищої освіти, науковими установами, організаціями.
- Забезпечення участі Університету та окремих підрозділів у міжнародних науково-технічних та освітніх проектах, програмах (пошук, підготовка, контроль та забезпечення виконання, облік, аудит, аналіз результатів).
- Участь у розробці стратегії трансформації Університету до моделі міжнародного навчально-наукового, інноваційного та інформаційного комплексу європейського рівня.
- Впровадження принципів і механізмів міжнародної експертизи діяльності Університету.
- Розбудова мережі міжнародних офісів при керівниках підрозділів як двигунів розвитку міжнародної діяльності.
- Розвиток діяльності Національних контактних пунктів Рамкових програм ЄС («Горизонт 2020»).
- Взаємодія з міжнародними і національними університетськими рейтингами.
- Залучення фінансування за рахунок міжнародних освітніх програм для розвитку інфраструктури Університету.
- Створення в Університеті середовища, сприятливого для розбудови міжнародної діяльності.
- Посилення міжнародної науково-технічної та зовнішньоекономічної діяльності, міжвузівської співпраці та інших форм міжнародних контактів на рівнях ректорату, факультетів, інститутів, кафедр, науково-дослідних інститутів, інших підрозділів, органів студентського самоврядування та на індивідуальному рівні.
- Забезпечення зв’язків Університету у питаннях міжнародного науково-технічного співробітництва з державними органами України, а також з її закордонними представництвами, громадськими об’єднаннями, зарубіжними науковими установами та фірмами, міжнародними науково-технічними організаціями та фондами.
- Сприяння розвиткові наукових досліджень в Університеті за напрямами і проектами, спрямованими на підтримку міжнародного науково-технічного співробітництва.