Відділ координації міжнародної проєктної діяльності

Основні завдання відділу
  1. Сприяння участі у програмах багатостороннього міждержавного і міжуніверситетського обміну студентами, аспірантами, докторантами, педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками.
  2. Сприяння залученню коштів міжнародних фондів, установ, громадських організацій тощо для виконання в Університеті наукових програм.
  3. Створення спільних наукових програм з іноземними закладами вищої освіти, науковими установами, організаціями.
  4. Забезпечення участі Університету та окремих підрозділів у міжнародних науково-технічних та освітніх проектах, програмах (пошук, підготовка, контроль та забезпечення виконання, облік, аудит, аналіз результатів).
  5. Участь у розробці стратегії трансформації Університету до моделі міжнародного навчально-наукового, інноваційного та інформаційного комплексу європейського рівня.
  6. Впровадження принципів і механізмів міжнародної експертизи діяльності Університету.
  7. Розбудова мережі міжнародних офісів при керівниках підрозділів як двигунів розвитку міжнародної діяльності.
  8. Розвиток діяльності Національних контактних пунктів Рамкових програм ЄС («Горизонт 2020»).
  9. Взаємодія з міжнародними і національними університетськими рейтингами.
  10. Залучення фінансування за рахунок міжнародних освітніх програм для розвитку інфраструктури Університету.
  11. Створення в Університеті середовища, сприятливого для розбудови міжнародної діяльності.
  12. Посилення міжнародної науково-технічної та зовнішньоекономічної діяльності, міжвузівської співпраці та інших форм міжнародних контактів на рівнях ректорату, факультетів, інститутів, кафедр, науково-дослідних інститутів, інших підрозділів, органів студентського самоврядування та на індивідуальному рівні.
  13. Забезпечення зв’язків Університету у питаннях міжнародного науково-технічного співробітництва з державними органами України, а також з її закордонними представництвами, громадськими об’єднаннями, зарубіжними науковими установами та фірмами, міжнародними науково-технічними організаціями та фондами.
  14. Сприяння розвиткові наукових досліджень в Університеті за напрямами і проектами, спрямованими на підтримку міжнародного науково-технічного співробітництва.