Майбутнє України в новому світовому порядку

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку КПІ у співпраці з провідними експертами виконав форсайтне дослідження «Сценарії закінчення російсько-української війни в контексті нової безпекової архітектури світу».

КПІшники взяли участь у Lviv Eco Forum 2023

Цього року форум, що проходив під гаслом «Відбудуємо Україну разом», був присвячений планам відновлення й розвитку українських систем водопостачання та водовідведення. Окрема увага приділялася проєктам міжнародних гуманітарних організацій у водопровідній галузі.

Катастрофа сільського господарства України

Науковці КПІ математично вирахували сценарії наслідків підриву Каховської ГЕС.

Сергій Гапон, завідувач лабораторії Світового Центру даних КПІ, розповів журналістам «1+1» про катастрофічні наслідки підриву, попри те, що нині ситуація рухається за ненайгіршим сценарієм.

Один — катастрофічний: науковці КПІ озвучили три сценарії підтоплення через підрив Каховської ГЕС

За ймовірним сценарієм затоплення навколишніх територій при прориві дамби Каховської ГЕС узбережжя правого берегу Дніпра постраждає у 8 разів менше, ніж ліва частина берегу. Загальна площа затоплення сягає 1126 км2. Повністю або частково у зоні ураження може опинитися сотня населених пунктів!

Прогнозування нової хвилі COVID-19, пов’язаної з наближенням до України штаму Omicron

У черговому дослідженні науковці КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України відзначили, що нова хвиля COVID-19, пов’язана з штамом Omicron швидко поширюється у світі і рухається у напрямку Східного регіону Європи, в тому числі і у напрямку України.

Михайло Згуровський — про водопостачання Донбасу

Ректор КПІ Михайло Згуровський взяв участь у презентації створення ДП «Український національний центр розбудови миру».

Під час виступу Михайло Захарович роз’яснив, як саме наміряються рятувати водопостачання Донбасу.

Підписка на СЦД