СЦД

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку

Науковий керівник СЦД: Згуровський Михайло Захарович, академік НАН України.
Директор СЦД: Єфремов Костянтин Вікторович
Україна, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ «КПІ», корпус №6 (мапа).
Тел.: (+380 44) 204 8014 | Факс.: (+380 44) 204 8153

Один — катастрофічний: науковці КПІ озвучили три сценарії підтоплення через підрив Каховської ГЕС

За ймовірним сценарієм затоплення навколишніх територій при прориві дамби Каховської ГЕС узбережжя правого берегу Дніпра постраждає у 8 разів менше, ніж ліва частина берегу. Загальна площа затоплення сягає 1126 км2. Повністю або частково у зоні ураження може опинитися сотня населених пунктів!

Прогнозування нової хвилі COVID-19, пов’язаної з наближенням до України штаму Omicron

У черговому дослідженні науковці КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України відзначили, що нова хвиля COVID-19, пов’язана з штамом Omicron швидко поширюється у світі і рухається у напрямку Східного регіону Європи, в тому числі і у напрямку України.

Михайло Згуровський — про водопостачання Донбасу

Ректор КПІ Михайло Згуровський взяв участь у презентації створення ДП «Український національний центр розбудови миру».

Під час виступу Михайло Захарович роз’яснив, як саме наміряються рятувати водопостачання Донбасу.

КПІ та Мінреінтеграції: співпробітництво розширюватиметься

2 грудня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала віцепрем'єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук і співробітники очолюваного нею органу державної виконавчої влади.

Вчені про циклічність поширення пандемії COVID-19 і вплив вакцинації на її згасання в Україні та світі

Вчені КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського виконали дослідження поширення четвертої хвилі COVID-19, викликаної штамом «Дельта», в Україні та країнах світу, що відчули на собі найбільший вплив пандемії . Було виявлено, що протягом останніх 20 років мав місце циклічний характер пандемій важкого гострого респіраторного синдрому, свинячого грипу, Ебола і COVID-19 з п'яти-шести літнім періодом.

Вчені опирлюднили Форсайтне дослідження безпекового стану України на часовому горизонті 2021–2030 роки

В дослідженні Інституту передових оборонних технологій та Інформаційно-аналітичного ситуаційного центру КПІ ім. Ігоря Сікорського, виконаному спільно з провідними експертами країни, проаналізовані безпекові загрози для України на часовому горизонті до 2030 року і характеристики її майбутнього оборонно-промислового комплексу, спроможного, асиметричними засобами стримувати можливу зовнішню агресію на часовому горизонті до 2030 року.

Форсайт COVID-19: вакцинація VS пандемія. Перспективи світу та України

Вакцини працюють, кількість нових вакцин зростає, глобальні програми імунізації охоплюють усе більше людей, удосконалюються терапевтичні засоби та технології лікування коронавірусної інфекції – це лише кілька головних положень, з яких виходили автори доповіді міжнародної компанії McKinsey&Com