Конференція в НН ВПІ: науковці про війну та нові стандарти журналістики

Україна нині – на передньому краї війни. Війна палає не лише на землі, у повітрі та на морі, але й в інформаційному просторі. Причому в медіа – друкованих, електронних і мережевих – росія воює не лише з нашою державою, але й майже з усім цивілізованим світом.

КПІшниці започаткували видавництво електронних книжок

Випускниці кафедри «Видавнича справа та редагування» КПІ Олена Новіцька та Анна Свиридюк створили перше в Україні видавництво виключно електронних книжок OLEAN.

Ідея проєкту виникла як відповідь на неабияке зростання зацікавленості суспільства до українського контенту.

У ВПІ пройшла конференція "Наукова школа Романа Іванченка"

27 листопада 2015 року у стінах Видавничо-поліграфічного інституту пройшла науково-практична конференція "Наукова школа Романа Іванченка". Участь у конференції взяли викладачі кафедри видавничої справи та редагування, студенти, представники видавничої галузі та письменники.

Конференція «Наукова школа Романа Іванченка»

26 листопада відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка», що її проводив Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «КПІ» спільно з Інститутом журналістики КНУ ім. Т.Г. Шевченка. Конференція відбулась з нагоди 80-річчя від дня народження д.філол.н., проф.

Осташ Вікторія - “Візії”

Літературна сторінка присвячена молодій письменниці Вікторії Осташ, випускниці ВПІ НТУУ “КПІ” кафедри видавничої справи та редагування, де вона сьогодні працює викладачем.

Підписка на ВСР