УРАН

Асоціація УРАН

Асоціацію користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» було створено в 1997 році Спільною постановою Президії Національної Академії наук України і Колегії Міністерства освіти України.

[до 30.06.2020] Відкрито доступ до електронної бібліотеки Association for Computing Machinery (ACM) ntuu.kpi пт, 04/17/2020 - 10:48

Найстарша і найбільша міжнародна організація в галузі комп'ютерних наук, ACM (Association for Computing Machinery), тимчасово відкриває свою електронну бібліотеку для всіх – аби в цей кризовий час підтримати науковців, студентів та освітян.

Загальні збори Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі УРАН 2019

23 квітня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися щорічні загальні збори Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі УРАН (URAN – Ukrainian Research and Academic Network).

Мережа "УРАН": втрати і здобутки

21 квітня 2016 року в НТУУ "КПІ" відбулися дев'яті Загальні збори Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі "УРАН", на яких були підбиті підсумки її діяльності за три минулих роки та намічені плани на найближче майбутнє.

Український індекс наукового цитування

Системне впровадження індексу цитування як нормативного показника оцінювання ефективності діяльності суб'єктів наукової діяльності розпочалося в Україні у 2009 р.

Конференція з е-інфраструктурного розвитку

Асоціацією центральноєвропейських та східноєвропейських науково-освітніх комп'ютерних мереж (CEENET), за підтримки ЄС та 7-ї Рамкової програми розвитку ЄС, 22 травня в нашому університеті була проведена Міжнародна конференція з е-інфраструктурного розвитку під назвою CEENET/CEENGINE NRENs Users Workshop "Advanced Services for Research Users – Enablers of Cooperation and Collaboration in Europe" (CEENET/CEENGINE конференція користувачів  NREN "Розширені сервіси NREN для дослідників – потужні важелі кооперації і співробітництва в Європі").