Герой єдиноборств

Періодично на сторінці кафедри спортивного вдосконалення ФБМІ та на спортивних сайтах з'являються повідомлення про успіхи молодого боксера Андрія Тимка. От нещодавнє: "Чемпіонат Київської області з боксу серед молоді та чоловіків відбувся 21–23 лютого на базі Броварського вищого училища фізичної культури та спорту. У чемпіонаті взяли участь близько 100 спортсменів з 26 районів та міст Київщини, які виборювали почесне право брати участь у чемпіонатах України. У вирішальному двобої серед чоловіків 2000 р. народження і старше перше місце здобув Андрій Тимко (69 кг)". 

Для КПІ ім. Ігоря Сікорського це ім'я нове, адже студент навчається лише на другому курсі, а в спортивному середовищі він людина відома – кандидат у майстри спорту України, уже 8 років відточує свою спортивну майстерність. Спочатку в Броварах у тренера В.А.Лавренця, а згодом у Київській політехніці у тренера Д.П.Запольського.

У навчальних аудиторіях на ФІОТ юнак опановує основи комп'ютерної інженерії, а на рингу демонструє швидкість, влучність, фізичну витривалість, уміння контролювати свої дії та емоції.

Спортсмен успішно виступає за КПІ ім. Ігоря Сікорського на змаганнях різного рівня. Серед його спортивних досягнень: чемпіон регіонального чемпіонату України, чемпіон Київської області 2016, 2017, 2019 рр., чемпіон Спартакіади КПІ, призер чемпіонату Києва серед студентів 2018, 2019 рр.

Нині зусилля боксера спрямовані на виконання нормативу майстра спорту України. Він вдячний тренерам та наставникам за науку, допомогу та підтримку, адміністрації факультету – за розуміння і сприяння.

Інф. ФБМІ