Тренінг із домедичної допомоги в КПІ

Київські політехніки пройшли спеціальний тренінг, де навчались, як діяти у разі складних поранень чи травм та як надавати першу допомогу.

Учасники не тільки послухали лекцію, а й відпрацювали нові знання на практиці.

🎥 Докладніше про тренінг і враження учасників — у відео.

Обережно, міни!

Вибухові пристрої, їхнє бойове застосування та поведінка людини під час визначення місця розташування – про це розповідали підполковник Національної гвардії України Микола Сергійович Курган та його бойові побратими студентам і співробітникам КПІ на занятті-тренінгу, яке відбулося в уніве

Студентів вчили рятувати життя

29 квітня у студентському просторі Belka Space пройшов черговий тренінг з домедичної допомоги за участю Ганни Майбороди — тренерки кризового центру цивільної та військової медицини МЕД.ПАТРІОТ.

ESTIEM Local Responsible Forum у КПІ

У КПІ проходять англомовні тренінги для майбутніх лідерів. Їх організували міжнародна студентська організація ESTIEM і департамент навчально-виховної роботи КПІ.

Відкрита університетська студентська олімпіада КПІ з електронного урядування

18–19 травня відбулася Відкрита університетська студентська олімпіада з електронного урядування на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, організатором якої був факультет соціології і права (кафедра теорії та практики управління).

Зробити доступ до знань вільним. Міжнародний тиждень відкритого доступу – 2019

Щороку у жовтні у світі відзначається Міжнародний тиждень відкритого доступу (International Open Access Week). Його проведення було ініційовано у 2009 р. Коаліцією наукових видавництв та академічних ресурсів (Scholarly Publishing And Academic Resources Coalition – SPARC) за підтримки студентської спільноти.

Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою кредитної мобільності "Erasmus+"

27–31 травня на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов Міжнародний тиждень тренінгу для університетів-партнерів за програмою кредитної мобільності "Erasmus+" (КА1) (ІСМ – International Credit Mobility"). Організували його ДНВР спільно із ДМС.

Підписка на Тренінг