Міжнародна математична конференція "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці"

З 10 по 12 жовтня кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей провела міжнародну конференцію "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці". Цей захід став продовженням серії конференцій, що впродовж останніх років проходять у Європі.

Випуск та працевлаштування спеціалістів і магістрів денної форми навчання у 2015 році НТУУ "КПІ"

За результатами випуску спеціалістів денної форми навчання у 2015 році Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" випущено 1335 спеціалістів. З них за державним замовленням навчалися 1226 осіб.

Наша безпека: Статистика правопорядку

Міський відділ міліції із забезпечення правопорядку на території Київської політехніки створено у серпні 1999 р. відповідно до договору між ГУ МВС України в м. Києві та НТУУ «КПІ». Тут працюють 22 співробітники (11 осіб офіцерського і 11 сержантського складу). До складу відділу входять 4 дільничих інспектори та 4 співробітники карного розшуку. Відділ знаходиться по вул. Академіка Янгеля, 7-а.

Діяльність підрозділів 2007/2008 н.р.: статистичний та соціологічний аспекти

Одним з основних факторів успіху в управлінні вищим навчальним закладом дослідницького типу сьогодні є вміння впроваджувати інновації й мобілізувати свої ресурси на вирішення нових завдань, які постають у зв’язку з реформуванням системи освіти.

Перспективи ринку освітніх послуг в Україні

Довгострокові ефекти освіти залежать від політичних, економічних, соціальних, демографічних, психологічних, організаційних, географічних та матеріально-технічних факторів. При виборі показників дослідження та інструментів їх оцінки треба враховувати всі ці фактори.

Підписка на Статистика