Подяки від НАН України – юним винахідникам

У Міжнародний День дітей-винахідників, який щорічно відзначається 17 січня, Президент НАН України академік Анатолій Загородній зустрівся з вихованцями Київської Малої академії наук (МАН) і вручив кращим представникам учнівської молоді Подяки від Національної академії наук України та Київської Малої академії наук за високі результати у винахідницькій діяльності.

Подяка від військових

Студенти нашого університету завжди вирізнялися активною громадянською позицією, діяльно реагували на події, які відбувалися Україні. Їх, небайдужих, хвилювала і хвилює доля своєї Вітчизни.

Подяка КПІ від Ради молодих учених

Представники ІАТ отримали подяку за участь у роботі круглого столу «Участь молодих учених Украі‌ни в розвитку ракетно-космічноі‌ галузі в умовах війни».

Його провели з нагоди 25-річчя польоту першого космонавта України Леоніда Каденюка.

Майбутнє науки — в руках юних винахідників!

Сергію Найді, завідувачу кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем ФЕЛ, професорові, доктору технічних наук, постійному членові журі секції «Електроніка та приладобудування» Київської МАН, вручено подяку за самовіддану роботу з творчо обдарованою учнівською молоддю.

Нормативна база університету як запорука якості освітнього процесу

Із введенням нової процедури акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, особливої актуальності набувають питання створення якісної та ефективної системи нормативних документів, що є підґрунтям для врегулювання всіх аспектів діяльності сучасного універс

Подяками відзначили заступників декана з навчально-виховної роботи

Понад два десятиліття ефективно працювати на посаді заступника декана з навчально-виховної роботи під силу лише відданим своїй справі, відповідальним, високого рівня фахівцям. КПІ ім. Ігоря Сікорського може такими пишатися.

Вітаємо Євгена Бульду!

Представники Генерального штабу ЗСУ та Міністерства оборони України нагородили помічника ректора, віцепрезидента Асоціації випускників КПІ Євгена Бульду Подякою від Генерального штабу Збройних сил України

Вітаємо колектив Центру культури і мистецтв

На урочистостях, які відбулися 9 листопада в Київському академічному театрі ляльок з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народних мистецтв, діяльність колективу Центру культури і мистецтв НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" була відзначена Подякою Київського міського голови.

На засіданні Вченої ради: 08.06.2015

8 червня 2015 р. відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочалося воно врученням дипломів І ступеня переможцям огляду народної творчості Солом'янського району міста Києва. Доповідав проректор П.О. Киричок. Було нагороджено керівника Народної капели бандуристів В.А.

Нагороди до Дня фізичної культури і спорту

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який у цьому році припав на 8 вересня, у Солом’янській райдержадміністрації відбулось урочисте зібрання, на якому голова Солом’янської райдержадміністрації І.П.Сидоров привітав і нагородив кращих тренерів, учителів, спортсменів.

Підписка на Вручення подяк