Вручення подяк

Вітаємо Євгена Бульду!

Представники Генерального штабу ЗСУ та Міністерства оборони України нагородили помічника ректора, віцепрезидента Асоціації випускників КПІ Євгена Бульду Подякою від Генерального штабу Збройних сил України

Вітаємо колектив Центру культури і мистецтв

На урочистостях, які відбулися 9 листопада в Київському академічному театрі ляльок з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народних мистецтв, діяльність колективу Центру культури і мистецтв НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" була відзначена Подякою Київського міського голови.

На засіданні Вченої ради: 08.06.2015

8 червня 2015 р. відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочалося воно врученням дипломів І ступеня переможцям огляду народної творчості Солом'янського району міста Києва. Доповідав проректор П.О. Киричок. Було нагороджено керівника Народної капели бандуристів В.А.

Нагороди до Дня фізичної культури і спорту

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який у цьому році припав на 8 вересня, у Солом’янській райдержадміністрації відбулось урочисте зібрання, на якому голова Солом’янської райдержадміністрації І.П.Сидоров привітав і нагородив кращих тренерів, учителів, спортсменів.