Понад два десятиліття ефективно працювати на посаді заступника декана з навчально-виховної роботи під силу лише відданим своїй справі, відповідальним, високого рівня фахівцям. КПІ ім. Ігоря Сікорського може такими пишатися.

За професіоналізм, багаторічну сумлінну й плідну працю, вагомий внесок у формування активної життєвої позиції студентської молоді Подяками відзначили:

Віталія Петровича Бойка — старшого викладача кафедри зварювання Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. О. Патона, заступника декана з навчально-виховної роботи протягом 24 років: з 1996-го по 2020-й.

Петра Левковича Денисюка — доцента кафедри відновлювальних джерел енергії факультету електроенерготехніки та автоматики, заступника декана з навчально-виховної роботи протягом 15 років: з 2005-го по 2020-й.

Аллу Петрівну Яковлеву — доцента кафедри математичних методів системного аналізу інституту прикладного системного аналізу, заступника директора з навчально-організаційної роботи протягом 20 років: з 2000-го по 2020-й.

Євгенія Аркадійовича Якорнова — професора, кандидата технічних наук кафедри телекомунікацій інституту телекомунікаційних систем, заступника директора з навчально виховної роботи протягом 17 років: з 2003-го по 2020-й.