Усе більшої популярності серед українців набуває пляжний волейбол. Красиві й азартні змагання збирають дедалі більше вболівальників та учасників. 8-а універсіада студентів України з пляжного волейболу пройшла з 11 по 16 липня в м.Ужгороді. У ній взяли участь 14 жіночих команд. Право представляти столицю вибороли студентки НТУУ «КПІ»: майстер спорту Вікторія Тетенева з ММІФ (гр. ФР-41) та майстер спорту Жанна Хміль з ХТФ (гр. ХН-51), тренер Д.Томашевський (на фото).

У досить напруженій боротьбі з командами м. Запоріжжя (2:1 у півфіналі) і м.Дніпропетровська (2:1 у фіналі) наші дівчата здобули перемогу і вперше в історії незалежної України стали чемпіонами Універсіади студентів. Слід відзначити, що до команд Запоріжжя і Дніпропетровська входили професійні гравці, майстри спорту, учасники чемпіонатів України і міжнародних змагань.

Але любов до спорту та натхненна самовіддана праця дозволили нашим, дійсно видатним спортсменкам буквально за два сезони наздогнати і перегнати маститих професійних суперників. І це не випадковий епізод: у рамках підготовки до універсіади команда НТУУ «КПІ» цілеспрямовано й успішно йшла до перемоги, долаючи етапи-тури чемпіонату України: у I турі – I місце (з 20 команд-учасниць), у II – I місце (з 17 команд-учасниць), у III – 4 місце (з 22 команд-учасниць). Представниці Київської політехніки також посіли почесне II місце на престижному Кубку Азовсталі (з 22 команд-учасниць). Приємно відзначити, що такі високі спортивні результати показали непрофесійні спортсменки, тож є всі підстави сприймати НТУУ “КПІ” не лише як науковий та освітній центр, де готують високопрофесійних фахівців, але й як оазу розвитку спорту в Україні.