Досвідчений педагог, методист і науковець, доцент, кандидат технічних наук, автор понад 100 науково-методичних посібників та близько 50 отриманих одноосібно і спільно зі студентами авторських свідоцтв і патентів на винаходи, Володимир Антонович Стадник днями відсвяткував свій ювілей.
В.А. Стадник народився 19 червня 1940 р. в Рівненській області. Після закінчення в 1957 р. з золотою медаллю середньої школи вступив до Київського політехнічного інституту на механічний факультет, після закінчення якого з 1962 р. до 1965 р. працював за направленням інженером-конструктором та начальником Центральної вимірювальної лабораторії судномеханічного заводу Військово-морського флоту СРСР (СМЗ №37). З 1965 р. працює в КПІ, де пройшов шлях від асистента до доцента кафедри конструювання верстатів та машин. Читав лекції на багатьох факультетах, був вченим секретарем кафедри, членом методкомісії механіко-машинобудівного факультету, заступником завідувача кафедри з наукової та методичної роботи, а також завідувачем секції “Деталі машин”. У 1971-1975 рр. працював викладачем в Аннабінському гірничо-металургійному інституті (Алжир). У 1979 р. пройшов підвищення кваліфікації викладачів на ФПК МВТУ ім. Баумана. У 1984 р. після закінчення заочної аспірантури захистив кандидатську дисертацію.
Наукова діяльність В.А. Стадника присвячена розробці прискорених методів випробування зубчастих коліс на спрацювання, міцність на згин і втомне викришування в умовах натурних випробувань та роликового моделювання. Розроблені для цього стенди, пристрої та машина тертя захищені 26 авторськими свідоцтвами та патентами.
Наукові роботи студентів, виконані під керівництвом Володимира Антоновича, отримували на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт з напряму “Машинознавство” перші та призові місця, нагороджувались дипломами та Почесними грамотами. Впродовж усього періоду роботи в КПІ В.А.Стадник бере активну участь у громадській роботі, був членом ініціативної групи по будівництву навчального корпусу ХМФ, членом штабу праці факультету. За активну та плідну роботу багаторазово нагороджувався Почесними грамотами МОН України, КПІ та Генерального консульства СРСР в Алжирі.
Співробітники та студенти ММІ щиро вітають ювіляра і бажають йому здоров’я і подальших успіхів.