Турнір з шейпінгу 2018

З метою популяризації спорту та здорового способу життя 18 квітня 2018 року відбулися змагання з шейпінгу за програмою Спартакіади КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Особиста першість з шейпінгу 2017 серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського

З метою популяризації спорту та здорового способу життя 15 грудня 2017 року відбулась особиста першість з шейпінгу серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У змаганнях узяли участь студенти ФЕЛ, ІПСА, ІТС, ВПІ, ФІОТ, ФЕА, ФБТ, ФБМІ, ФМФ, ТЕФ, ФММ, ФПМ (разом 31 особа).

Змагання з шейпінгу 2017

Юні грації з ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФАКС, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ІПСА, ФБТ, ІЕЕ, РТФ, ЗФ, ТЕФ – загалом близько 70 студенток – 12 квітня 2017 р. взяли участь у змаганнях з шейпінгу за програмою Спартакіади КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Змагання з шейпінгу за програмою Спартакіади

У змаганнях, що проходили за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ", взяли участь 85 студенток з ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФПМ, ФАКС, ММІ, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ІПСА, ПБФ, ФБТ, ІЕЕ. Основна мета змагань – популяризація спорту та здорового способу життя.

Змагаються красиві та граційні

Змагання з шейпінгу в рамках Спартакіади НТУУ "КПІ" пройшли 16.04.2015 р. в спорткомплексі університету. Основна мета змагань – популяризація спорту та здорового способу життя.

Спартакіада НТУУ "КПІ" 2014: Шейпінг

Змагання з шейпінгу за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 17 квітня в ЦФВС. Шейпінг вважається жіночим видом спорту, вправи розроблено таким чином, що навантаження зазнають м'язи, які в повсякденному житті працюють менше. Тож займаються ним привабливі та граційні.

Cпартакіада НТУУ "КПІ" з шейпінгу

12 квітня 2012 року відбулась спартакіада НТУУ "КПІ" з шейпінгу. У змаганнях взяли участь 38 осіб, які представляли ВПІ, ММІФ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ТЕФ, ФІОТ, ІФФ.

Початок змагань був відзначений яскравими показовими виступами студенток відділення шейпінгу.

Результати змагань:

Підписка на Шейпінг