З метою популяризації спорту та здорового способу життя 15 грудня 2017 року відбулась особиста першість з шейпінгу серед студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У змаганнях узяли участь студенти ФЕЛ, ІПСА, ІТС, ВПІ, ФІОТ, ФЕА, ФБТ, ФБМІ, ФМФ, ТЕФ, ФММ, ФПМ (разом 31 особа).

У сольних виступах I місце здобула студентка ФЕЛ Анастасія Міцукова, гр. ДВ-71 (8,2 бала), II місце – студентка ІПСА Софія Лупаненко, гр. КА-66 (8,2 бала), III місце посіла студентка ІТС Ольга Папушой, гр. ТІ-72 (6,6 бала).

У парних виступах I місце здобула команда ФЕА – Ольга Юдіна, Олександра Толкачова, гр. ЕД-71 (8,6 бала), II місце – команда ФБТ: Ярослава Антипова, Марина Музя, гр. БМ-71 (7,6 бала); III місце у команди ВПІ – С.І.Коваль, С.Гармата, гр. СТ-71 (7,6 бала).

У командних виступах за участю трьох студенток I місце здобула команда ТЕФ – Н.Вахромова, У.Журахівська, О.Ковальчук, гр. ТІ-71 (9 балів), II місце – команда ФММ: П.Пащенко, Ю.Залізька, Д.Подлєсна, гр. УВ-71 (7,9 бала).

У командних виступах за участю чотирьох студенток I місце виборола команда ВПІ – Єва Меєр, Юля Борзіло, Ярослава Загоруй, Ульяна Краснюк, гр. СР-71 (8,5 бала); II місце – команда ФІОТ і ФПМ у складі: Анастасія Логута, Дар`я Котова, Наталія Кучерук, Анна Кучерова, гр. ІК-73, гр. КМ-71 (7,1 бала).

Виступи учасників змагань були цікавими, яскравими та видовищними. Переможці змагань були нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців та учасників змагань і висловлюємо подяку викладачам кафедри фізичного виховання за допомогу в проведенні та суддівстві змагань.

С.У. Шарафутдінова, ст. викладач кафедри фізичного виховання