Спартакіада НТУУ "КПІ" 2014: Шейпінг

Змагання з шейпінгу за програмою Спартакіади НТУУ "КПІ" відбулися 17 квітня в ЦФВС. Шейпінг вважається жіночим видом спорту, вправи розроблено таким чином, що навантаження зазнають м'язи, які в повсякденному житті працюють менше. Тож займаються ним привабливі та граційні. І вболівальників було вдосталь.

У змаганні взяли участь 54 студентки – представниці ВПІ, ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ПБФ, ФЕА, ІПСА, ІТС, ЗФ. 

Результати змагань: перше місце, з великим відривом у балах (124), посіли дівчата з ФЛ. Друге місце – ІТС (117 балів), третє – ВПІ (98 балів), четверте – ФБМІ (92 бали), п'яте – ФММ (73 бали), за ними йдуть ФМФ (36 балів), ІПСА (35,5 бала), ПБФ (35 балів), ХТФ (30 балів), ЗФ (18 балів), ФЕЛ (8 балів), ФЕА, (7,5 бала). Переможці були нагороджені грамотами й медалями.

Особливо красиві сольні виступи продемонстрували І.Веселова (ХТФ), О.Шафінська (ПБФ), Н.Рикун (ХТФ), у парних виступах – команда ФЛ. Креативно підійшли до змагань Н.Кравчук та О.Бондаренко, за що отримали дипломи.

Переможці в трійках – студентки ФБМІ Н.Матушевич, О.Маслюк та О.Басенко.

Дуже вразили дівчата з ВПІ, які виступали у трійках: К.Огій, К.Кондратович та А.Куцовол. Вони з великим артистизмом продемонстрували свою програму.

Допомогу в проведенні змагань та суддівстві надали викладачі кафедри фізичного виховання: О.Ф.Твердохліб, Н.Є.Гаврилова, Т.Г.Козлова, Г.Л.Бойко, В.І.Шишацька, Н.В.Кузьменко, Н.М.Гаврилова, І.Ю.Химич, за що їм велике спасибі.

С.Шарафутдінова, ст. викладач кафедри фізвиховання