Вчена рада

Вчена рада

Вчена рада Національного технічного університету України «Київський політехнічний Інститут імені Ігоря Сікорського» є колегіальним органом управління Університету і формується строком на п'ять років.

Донат на ЗСУ сьогодні – найкраща інвестиція у мирне завтра

Благодійний фонд підтримки ЗСУ "Київський політехнік", правління якого очолює директор НН ММІ Ігор Гришко, був заснований Вченою радою КПІ ім. Ігоря Сікорського  14 жовтня 2022 року. Минув рік. Час підбивати підсумки річної роботи фонду.

Засідання Вченої ради 11 вересня

☑️ Результати вступної кампанії

Цьогоріч до Київської політехніки вступив 7801 студент (без урахування додаткового набору).

КПІ отримав найбільшу кількість рекомендованих на місця держзамовлення серед українських вишів за освітньою програмою бакалавр, магістр і PhD.

Спільне засідання Приймальної комісії та адміністративної ради. Найважливіше

Про вступну кампанію

Цьогорічний обсяг держзамовлення майже такий самий, як торік. 3905 осіб рекомендовано до зарахування на бюджет на денну форму, бакалаврат. Загалом — 3986. До 18:00 8 серпня вступники мають виконати умови вступу.

На Вченій раді КПІ представили нових очільників підрозділів

У КПІ — нові керівники структурних підрозділів:

ФСП — Олена Акімова

ІМЗ — Ігор Владимирський

ФІОТ — Ярослав Корнага

ФБМІ — Олександр Галкін

ФЛ — Зоя Корнєва

Кафедра англійської мови технічного спрямування № 1 — Артур Гудманян

Найкращі студенти КПІ отримали стипендії Президента України та відзнаки ректора

На засіданні Вченої ради університету, що відбулася 3 квітня, найталановитіших студентів – лауреатів академічної стипендії Президента України та переможців студентських змагань – привітав і нагородив ректор Михайло Згуровський.

Постійні комісії Вченої ради: підсумки роботи у 2022 році  й плани на рік поточний

Рішення про створення в структурі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського постійних комісій за напрямами було ухвалене у вересні 2019 року. Воно було продиктоване необхідністю вдосконалити систему управління науково-дослідною діяльністю університету.

Перелік заходів з підготовки до 125-річного ювілею КПІ ім. Ігоря Сікорського

1. Порушити перед центральними органами державного управління України питання про відзначення на державному рівні 125-річного ювілею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».