27 червня відбулося чергове засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). За результатами засідання ухвалено рішення про акредитацію 7 освітніх програм (ОП) нашого університету, зокрема одна ОП акредитована з визначенням «зразкова».

Серед них:
🔹 ОП доктора філософії «Менеджмент» (073 Менеджмент);
🔹 ОП доктора філософії «Прикладна біологія» (091 Біологія) — акредитація з визначенням «зразкова»;
🔹 ОП доктора філософії «Системний аналіз» (124 Системний аналіз);
🔹 ОП доктора філософії «Кібербезпека» (125 Кібербезпека);
🔹 ОП бакалавра «Електронні прилади та пристрої» (171 Електроніка);
🔹 ОП доктора філософії «Телекомунікації та радіотехніка» (172 Телекомунікації та радіотехніка);
🔹 ОП бакалавра «Системи керування літальними апаратами та комплексами» (173 Авіоніка).

🎉 Вітаємо всіх учасників освітнього процесу з успішною акредитацією цих ОП! Адміністрація університету дякує за плідну й віддану роботу в надскладних умовах.