Підбито підсумки щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ" – 2023. Цього року його було присвячено 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Загалом у конкурсі взяли участь 95 політехніків, які представили 494 роботи. До участі в ньому долучилися студенти НН ІАТЕ, НН ВПІ, ФІОТ, НН ІТС, ФЕЛ, ФБМІ, ІСЗЗІ, ФБТ,ФСП, ФЛ, ПБФ; викладачі та працівники ФМФ, ІХФ, ХТФ, ФММ, ФЕА, ПБФ, НН ВПІ, НН ІЕЕ, НН ІАТЕ; працівники ЦКМ, служби вченого секретаря, кафедри міжнародної економіки, відділу кадрів, бухгалтерії та інші. Відібрані роботи було роз­міщено в альбомі у фейсбуці.

Такий формат проведення виставки визначив і спосіб обрання переможців: їх було визначено шляхом відкритого голосування глядачів.  Конкурс виявив нові імена, сприяв активізації художньої творчості та культурному зростанню студентської молоді, викладачів і  працівників університету навіть у такий непростий для всіх нас час.

Результати конкурсу були затверджені наказом проректорки з навчально-виховної роботи Н.В.Семніської № НОН/154/2023 від 08.05.2023. На його підставі переможці можуть звернутися до своїх підрозділів для нарахування рейтингових балів.

Отож перемогу в конкурсі здобули такі його учасники:

ФОТОГРАФІЯ

Ілля Кучинський – ПБФ, 2-й курс, ПМ-11

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

І місце

Студентський гурток "Smart Art" кафедри зварювального виробництва під керівництвом доцента Сергія  Мінакова

Юлія Мамчич – випускниця НН ІАТЕ, ХТФ

Ірина Соляник – фахівець ФЛ

Аліна Павлюк – ІСЗЗІ, 1-й курс, С-24

Людмила Тріщун – фахівець ФЛ

Марія Прибульська  – НН ВПІ, 2-й курс, РЗ-11

Валерія Холявко – вчений секретар КПІ

ВИШИВКА

Аліна Павлюк – ІСЗЗІ, 1-й курс, С-24

Вікторія Поліщук – НН ІАТЕ, 2-й курс, ТВ-13

Ольга Кушлик-Дивульська – доцент ФМФ

Наталія Волошина – доцент ІСЗЗІ

Олена Абакумова – доцент ФЕЛ

Оксана Гармаш – доцент ФЕЛ

Ганна Яйлимова – викладач НН ФТІ

Ірина Кузеванова – працівник ХТФ

Нонна Бойко – заступник головного бухгалтера КПІ

Переможців буде нагороджено дипломами.

За інф. Картинної галереї ім. Григорія Синиці ЦКМ

kpi images - Переможці

Таланти - КПІ

Мистецький конкурс "Таланти - КПІ" - 2023, присвячений 125-річчю КПІ за номінаціями: живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво, вишивка, фотографія та комп'ютерна графіка.

Його учасники - студенти та працівники КПІ ім. Ігоря Сікорського. Переглядайте фото робіт в альбомі, ставте лайки - https://www.facebook.com/media/set?set=a.545062064414975&type=3 !

Переможцями стануть автори робіт, що наберуть найбільшу кількість лайків. "Лайк" голосування триватиме до кінця квітня.

kpi images

Приймання робіт на мистецький конкурс «Таланти — КПІ»

Розпочато приймання робіт на мистецький онлайн-конкурс «Таланти — КПІ», присвячений 125-річчю нашого університету. Він відбудеться у квітні цього року.

Номінації
🔹 Живопис
🔹 Графіка
🔹 Декоративно-прикладне мистецтво
🔹 Вишивка
🔹 Фотографія та комп'ютерна графіка

Щоб узяти участь у конкурсі, сфотографуйте свої роботи у відповідних номінаціях і надішліть в електронному вигляді на імейл: gallery_kpi@ukr.net

Фотографії та роботи з комп’ютерної графіки також треба відправляти в електронному вигляді.

Оптимальний формат — JPEG. Бажано, щоб фото не перевищувало 5 МБ. Надсилайте роботи на електронну пошту, а не через файлообмінники. Якщо ваші роботи мають назви — вкажіть їх в імені файлу.

‼️ У листі обов'язково зазначте техніку роботи (номінацію), ім’я та прізвище, контактні телефони, інформацію про себе (якщо ви студент КПІ, повідомте інформацію про курс, факультет і групу, якщо працівник КПІ — про посаду й підрозділ)

Також обов’язково вкажіть ваше прізвище у темі листа з позначкою «Таланти — КПІ».

⏰ Роботи приймають до кінця березня

Відібрані роботи розмістять на сторінці картинної галереї КПІ у Facebook та Instagram. Переможців визначать через відкрите голосування.

☎️ Якщо є запитання — звертайтесь за контактами:
🔹 067 793 53 82 (Viber, Telegramm)
🔹 067 250 97 65 (Viber, Telegramm, WhatsApp)
🔹 Instagram: https://www.instagram.com/gallery_kpi/
🔹 Telegram: https://t.me/talanty_kpi