Майже два роки триває в Україні повномасштабна війна, яку розв'язав російський агресор. У лавах захисників Батьківщини є немало працівників, студентів і випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського. Як і тисячі наших співвітчизників, вони, не шкодуючи здоров'я і життя, виявляють стійкість і героїзм у боротьбі з рашистськими загарбниками. У цій війні, на превеликий жаль, Україна втрачає кращих своїх синів.

Скорботний список полеглих упродовж останніх місяців київських політехніків поповнився новими прізвищами. Це – випускник ІХФ 2005 року Дмитро Пономарчук, випускник ПБФ 2016 року Ярослав Бичук, випускник ФАКС 2010 року Артем Знак, випускник зварювального факультету 1994 року Андрій Хабінець, випускник ФСП 2022 року Тарас Кутний, cтудент ФІОТ Єгор Векленко, випускник КПІ Олексій Льон, випускник механіко-машинобудівного факультету 1993 року Костянтин Синякевич, випускник НН ММІ 2014 року Олександр Синельников, випускник НН ІАТ Олексій Коробков, студент ФЕА Олег Пташник.

Вічна і світла пам'ять загиблим захисникам України!