Вічна пам'ять

Нічний ангел з КПІ

Наші легендарні лицарі, про яких знають в Україні та світі, – це "Привид Києва", "Нічні привиди" та інші.

Відкриття пам'ятних дощок загиблим випускникам

Наприкінці серпня у вестибюлі навчального корпусу №7 КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася церемонія відкриття пам'ятних дощок полеглим у війні з російськими агресорами випускникам університету Тарасу Карпюку, Артему Климову та Володимиру Князеву.

Макс Левін мріяв зробити знімок, який би зупинив війну

Українського фотожурналіста та документаліста, випускника КПІ Максима Левіна, який створив десятки фото- і відеопроєктів, нагороджено орденом "За мужність" (посмертно) "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час висвітлення російської агресії".

Загинув студент КПІ Павло Гуранда

Павло навчався на ФЕА на інженера-електрика. Але вже 25 лютого 2022 року став на захист України.

Загинув юнак 1 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

Загинув випускник КПІ Юрій Любовицький

Юрій закінчив радіотехнічний факультет КПІ.

«Ми запам’ятали його як щирого, завжди усміхненого, готового прийти всім на допомогу. Справжнього батька й прикладу чоловічої гідності та патріотизму для своїх дітей», — розповідають про Юрія близькі.

Загинув випускник КПІ Костянтин Пелипенко

Костянтин 2018 року закінчив факультет електроенерготехніки та автоматики за спеціалізацією «Електричні машини і апарати».

Перед повномасштабним вторгненням працював за кордоном, але без жодних вагань повернувся захищати Батьківщину.

Загинув колишній студент КПІ Валерій Грудєв

Навесні 2015 року Валерій брав участь в АТО у складі 9-ї роти 3-го батальйону 93-ї ОМБр «Холодний Яр» у селищі Піски. Потім — у Кримському на Луганщині, де 2016-го отримав поранення. Після реабілітації повернувся на фронт, воював до 2017 року.