Вічна пам'ять

Загинув випускник КПІ Ярослав Мариненко

У бою під Бахмутом 17 січня загинув випускник КПІ 2014 року Ярослав Мариненко. Він навчався на кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів ММІ.

З перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав Обухівського ТРО на посаду інструктора з тактичної підготовки.

Загинув випускник КПІ Микита Совінський

Під час оборони України від російських загарбників поблизу міста Гуляйполе загинув випускник КПІ Микита Совінський. Він закінчив теплоенергетичний факультет 2019 року.

11 січня 2023 року Микита потрапив під ворожий мінометний обстріл.

Вулиця в Києві на честь КПІшника

У столиці з 2014 року перейменували вже сотні вулиць і проспектів.

Вулицю в Дніпровському району столиці, що раніше мала ім’я Миколи Лебедєва, тепер названо на честь КПІшника Юрія Поправки.

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Цього дня українці вшановують пам’ять усіх тих, хто під час Помаранчевої революції й Революції Гідності став на захист демократичних цінностей, національних інтересів держави та її європейського шляху розвитку.

Памʼяті Андрія Шияна

Андрій захищав Україну від початку російсько-української війни. Після повномасштабного вторгнення знову став до боротьби в батальйоні «Свобода» Національної гвардії України.

Памʼяті Олександра Сергійовича Болтенко

Два роки тому, 26 жовтня 2020 року, пішов з життя Олександр Сергійович Болтенко, завідувач відділу історії авіації та космонавтики Державного політехнічного музею при КПІ впродовж 2008–2020 років.

Дорогі ветерани та захисники Вітчизни! Шановні політехніки!

14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України — свято пам’яті про наших звитяжних предків, які ціною своїх життів виборювали право на незалежність і волю; свято вшанування козацької доблесті; свято вдячності ветеранам Другої світової, які захищали свою землю.