Вічна пам'ять

Загинув колишній студент КПІ Валерій Грудєв

Навесні 2015 року Валерій брав участь в АТО у складі 9-ї роти 3-го батальйону 93-ї ОМБр «Холодний Яр» у селищі Піски. Потім — у Кримському на Луганщині, де 2016-го отримав поранення. Після реабілітації повернувся на фронт, воював до 2017 року.

Загинув випускник КПІ Андрій Василенко

Після закінчення навчання в КПІ Андрій працював інженером-проєктувальником електромереж. Одна з його робіт — освітлення ділянки Варшавської траси від КП Київ до смт Гостомель.

Загинув випускник КПІ Володимир Бульба

Володимир навчався у КПІ на програміста, але перспектива багатогодинного сидіння над кодом його не приваблювала.

Володимир добре відомий у колі музикантів. Він разом із дружиною Наталією ще у 2012 році на свої весільні гроші відкрили першу «Рок Школу» в Києві. Це був унікальний проєкт.

Загинув випускник КПІ Володимир Федоров

Володимир навчався на фізико-математичному факультеті КПІ. 2011 року отримав диплом бакалавра, а 2013-го — диплом магістра.

Працював в Інституті прикладних проблем фізики і біофізики НАН України: спершу на посаді інженера, а потім молодшого наукового співробітника.

Загинув студент КПІ Руслан Ширков

До початку повномасштабного вторгнення Руслан навчався на 2-му курсі НН ФТІ.

У лютому, відразу після початку великої війни, вступив до лав ЗСУ. Служив кулеметником.

Завтра прощання із загиблим КПІшником

Сергій Чернишенко — випускник 2007 року приладобудівного факультету кафедри приладів і систем неруйнівного контролю, нині кафедра автоматизації та систем неруйнівного контролю.

Навесні 2022 року вступив до лав ЗСУ, спеціалізувався на організації й налагоджуванні зв’язку.