Закінчується набір на курс з вивчення іноземної мови! Поспішайте!

Набір на навчання за програмою «Підготовка до складання кваліфікаційних іспитів з іноземної мови» добігає кінця. Встигніть пройти реєстрацію, освоїти чи покращити іноземну мову й отримати відповідний сертифікат!

Для здобуття вченого звання доцента чи професора потрібен сертифікат про володіння іноземною мовою на рівні В2 або С1. Науковцям для міжнародного партнерства й отримання грантів потрібно якісне знання англійської мови.

Центр кар’єрного зростання Міжнародного університету фінансів у співпраці з факультетом лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського набирає слухачів на 2022/2023 навчальний рік за програмою «Підготовка до кваліфікаційних іспитів з іноземної мови», яка допоможе отримати такий сертифікат, а з ним і вчене звання; розширити горизонти міжнародної співпраці.

Після завершення навчання за результатами успішного складання іспиту слухачі отримають сертифікати про володіння іноземною мовою на рівні В2 або С1, які є валідними для присвоєння вчених звань професора і доцента.

⏰ Навчання починається з 19 вересня 2022 р. Тестування на визначення вихідного рівня володіння слухачами іноземною мовою проводитиметься з 1 вересня до 10 вересня цього року.

🎯 Мови навчання: англійська, французька, німецька, польська.

🇬🇧 Групи формуються відповідно до наявного рівня знань слухачів починаючи з нульового.

🧑‍🏫 Півторагодинні заняття проходитимуть тричі на тиждень.

‼️ Реєстрація — за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcPVXfJ4ObAXDjyddftZP1JND63Lb…