З 2001 року Ігор Миколайович викладав на кафедрі тактико-спеціальної підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ». З 2008 року був начальником цієї ж кафедри.

2015-го його призначили першим заступником керівника АТО на території Луганської та Донецької областей.

Загинув 9 лютого 2015 року. Під час маршу Артемівськ — Дебальцеве колона потрапила під обстріл поблизу села Логвинове, у верхній частині Дебальцівського виступу.

Полковника Ігоря Павлова нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня посмертно.

20 січня 2016 року наказом міністра оборони України навічно зарахований до списків факультету захисту інформації Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.