Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації

26 червня 2013 року схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України "Про утворення Державного університету телекомунікацій". Відповідно до розпорядження, Державний університет телекомунікацій створено на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ), Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ "КПІ", а також Житомирського військового інституту імені С.Корольова (ЖВІ) Національного авіаційного університету (НАУ).

Памʼяті Ігоря Павлова

З 2001 року Ігор Миколайович викладав на кафедрі тактико-спеціальної підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ». З 2008 року був начальником цієї ж кафедри.

­У добру путь, молоді офіцери! 156-й випуск офіцерів-зв'язківців ВІТІ

26 травня 2012 р. у Військовому двічі орденів Червоного Прапора інституті телекомунікацій та інформатизації НТУУ "КПІ" відбулася урочиста подія – 156-й випуск офіцерів-зв'язківців.

Сучасна навчально-матеріальна база інституту дозволяє здійснювати підготовку висококваліфікованих кадрів у галузі телекомунікацій, інформатизації та захисту інформації для Збройних сил України та інших військових формувань.

Випуск магістрів ВІТІ [2010]

У Військовому двічі орденів Червоного Прапора інституті телекомунікацій та інформатизації НТУУ “КПІ”, яким керує доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України генерал-майор А.І.

80 років військової підготовки в Київському політехнічному інституті

Шановні колеги! У цьому році ми відзначаємо 80-річчя військової підготовки в Київському політехнічному інституті, історія якої почалася в далекому 1926 році зі створення військово-наукового гуртка як первинної організації в інституті. Наполегливою працею керівного та викладацького складу щодо воєнізації інституту закладались традиції та накопичувався досвід формування особистості студента як військового фахівця запасу.

Військовому інституту КПІ – 90 років: сторінки історії та кроки в майбутнє

Урочистою подією в житті колективу є ювілей, та особливо радісно, коли це поважна дата. Військовому Двічі орденів Червоного Прапора Інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ» 1 березня 2009 року виповнюється 90 років від дня заснування.

Олена Роздобудько на службі Батьківщині

Колись далека загадкова Аляска вабила до себе дослідників і першовідкривачів, як нині, можливо, армійська служба манить дівчат. На пересічного обивателя – і те й інше далеко виходить за рамки звичного уявлення про домашній уклад і жіночу долю.

Підписка на ВІТІ