Номер 8 газети "Київський політехнік" за 2015 рік

Київський політехнік, 2015, № 8 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 8 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2015 рік.

Мінливий світ очима японських фотомайстрів

2015.02.27–03.21 Фотовиставка «Погляд на сучасний світ: японська фотографія з 1970-х до наших часів»

Фотографія – мистецтво чи ремесло? Напевно, прибічники двох крайніх точок зору на це питання остаточно згоди ніколи не дійдуть.

На засіданні Вченої ради: 02.03.2015

2015.03.02 Засідання Вченої ради університету / https://instagram.com/p/z4oeq5nIu8/

2 березня відбулося чергове засідання Вченої ради університету. Розпочалося воно з поздоровлення ювіляра – академіка Академії технологічних наук України, професора кафедри теплотехніки та енергозбереження, д.т.н., професора Валентина Андрійовича Єрошенка.

Жіночий вернісаж в КПІ

2015.03.05 виставка "ART-WOMEN" присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня

5 березня в картинній галереї Центру культури та мистецтв НТУУ "КПІ"  відбулося  відкриття виставки "ART-WOMEN", присвяченої Міжнародному жіночому дню 8 березня. На виставці представлені роботи, створені виключно жінками – співробітницями університету, а також його гостями.

Студенти-іноземці знайомляться з традиціями Масляної

2015.02.16-22 Студенти-іноземці знайомляться з традиціями Масляної

Щороку свято Масляної в Україні проходить у різний час. Це залежить від дати початку Великого посту, який передує світлому святу Воскресіння Христового.

XIX тур комплексного моніторингу якості підготовки фахівців

В листопаді - грудні 2014 року Інститутом моніторингу якості освіти було проведено дев’ятнадцятий тур комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в НТУУ «КПІ» (КМЯПФ).

Зустріч з керівництвом Державного концерну «Укроборонпром»

2015.03.03 Зустріч з керівництвом Державного концерну «Укроборонпром»

3 березня науковці та розробники нової техніки НТУУ «КПІ» та його організацій-партнерів зустрілися з керівництвом Державного концерну «Укроборонпром».

Відновлення повномасштабного партнерства

2015.02.19 Візит ректорів НУбіП та КНУБА

19 лютого працівники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» вітали колег одразу з двох університетів – Національного університету біоресурсів і природокористування України та Київського національного університету будівництва та архітектури.