Стажування в Польщі: погляд студентів

У рамках проекту "BusinessWeek-2013" студенти ФММ здійснили тижневе стажування за програмою "Створення та управління власним бізнесом на території ЄС на прикладі Польщі".

Успіх наших студентів на Всеукраїнській олімпіаді з математики

З 14 по 17 травня 2013 р. на базі Севастопольського національного технічного університету проходив фінальний тур Всеукраїнської олімпіади з математики серед технічних університетів, організований згідно з наказом МОН України.

Результати другої атестації весняного семестру 2012/2013 н./р.

Цього навчального року літня екзаменаційна сесія в нашому університеті розпочинається 17 червня 2013 року, і напередодні підведення підсумків весняного семестру доцільно проаналізувати поточні результати навчання студентів, спираючись на дані атестацій.

Мережа «УРАН»: нові вектори розвитку

Нещодавно в НТУУ «КПІ» відбулися чергові річні Загальні збори Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН», на яких були підведені підсумки її діяльності за минулий рік та намічені плани на найближчі роки.

Прем’єр-міністр Чорногорії Міло Джуканович відкрив у НТУУ «КПІ» пам’ятник Петару Нєгошу

13 червня у сквері біля Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» відбулися урочистості з нагоди відкриття пам’ятника видатному поету, світському і духовному володарю Чорногорії Петару Нєгошу (1813–1851 рр.).

Співпраця з НАНУ – запорука якості підготовки металофізиків!

10 червня 2013 року на кафедрі фізики металів інженерно-фізичного факультету пройшов методичний семінар "Практичне навчання металофі­зиків з фізичних методів досліджень: стан, проблеми, перспективи". У семінарі взяли участь заступник начальника навчально-методичного відділу ДНР Т.М.