Номер 8 газети "Київський політехнік" за 2008 рік

Що породжує мистецтво?.. Виставка творів з природного матеріалу – ошибана

2008.11.12 В Картинній галереї КПІ виставка творів з природного матеріалу – ошибана

12 листопада в Картинній галереї КПІ відкрилась виставка творів з природного матеріалу – ошибана, на якій представлені роботи членів творчого об'єднання “Палітра флори”: Петра Козловського, Інни Данченко, Уляни і Василя Куцан, Юлії Шлаєр, Тетяни Бердник, Валентини Процько, Ірини Блажчук, Лариси Д

Петергеря Ю.С. Молодим докторам наук – бути!

Петергеря Ю.С.

Очікуючи на зустріч з Юлією Сергіївною Петергерею – 32-річним доктором технічних наук з ФЕЛ, намагалася уявити її в різних образах: від строго академічного до спортивно-товариського. Погодьтеся, для жінки отримати ступінь доктора (та ще й “технаря”) у такому віці – подія непересічна.

Юдіна Наталія Володимирівна. Спасибі рідному університету

Юдіна Наталія Володимирівна

За роки незалежності серед інших позитивних змін у Київській політехніці зросло і зміцніло студентське самоврядування. Ініціативні молоді люди, які стояли біля його витоків, отримавши дипломи НТУУ “КПІ”, зробили перші вагомі кроки в житті.

Глоба Лариса Сергіївна. Ділова чарівна леді з ІТС

Photo. Globa Larisa Sergiivna

Уже 6 років кафедру інформаційно-телекомунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем очолює Лариса Сергіївна Глоба – доктор технічних наук, професор, прекрасний викладач і науковець, чарівна жінка і, за визначенням студентів, «Матір інформації».

Карпюк Ірина Юріївна. Фахівець з фізичної реабілітації

Для начальника циклу спеціального медичного відділення ММІФ к.п.н., доцента Ірини Юріївни Карпюк нинішній рік двічі знаменний. Нещодавно вона відсвяткувала свій ювілейний день народження та 20-річчя педагогічної діяльності в КПІ.

Профспілковий лідер ІХФ Антоненко Людмила Петрівна

Антоненко Людмила Петрівна

Розмова з Людмилою Петрівною Антоненко – доцентом ІХФ – розпочалася з “навіщо”: “Навіщо про мене писати. Немає нічого особливого в моєму житті. На роботу ходжу однією й тією ж стежкою – ноги самі йдуть. Сиджу за тим же столом.

Прихильниця спортивного орієнтування

Cпортивне орієнтування

Олена Доценко – третьокурсниця ММІФ – палка прихильниця спортивного орієнтування.

Руденко Валентина Андріївна. Професія – створювати свято.

Руденко Валентина Андріївна

Як гадаєте, без кого не обходиться жодна значна подія в КПІ? Завдяки чиїм зусиллям яскраві університетські конкурси “Красуня КПІ”, “Містер КПІ”, турніри КВК та ерудитів набули загальноміського розмаху і значення?

Студентські роки найкращі [Мілена Малькова - стипендіатка ректора НТУУ “КПІ”]

Так вважає Мілена Малькова, четвертокурсниця ІЕЕ, стипендіатка ректора НТУУ “КПІ”, життєрадісна й весела дівчина. Про себе вона розповідає легко й охоче.

Цінують за знання [третьокурсниця ФП Марія Кравчук]

“Активність і ще раз активність”. Таким принципом керується третьокурсниця ФП Марія Кравчук.

Волинець Валентина Миколаївна. Організатор, вихователь, дослідник, педагог

У 1984 році випускниця Київського інституту культури, яка закінчила інститут з відзнакою, Волинець Валентина Миколаївна, разом із трьома своїми одногрупницями була направлена на роботу в Науково-технічну бібліотеку КПІ.

Хижняк Тетяна Андріївна. Любити справу, якою займаєшся

Хижняк Тетяна Андріївна

У здобувача кафедри промислової електроніки ФЕЛ Тетяни Андріївни Хижняк час розписаний чи не по хвилинах. Адже незабаром захист кандидатської (науковий керівник д.т.н. Юлія Сергіївна Петергеря). Та все ж молодий науковець знайшла кілька хвилин, щоб зустрітися з кореспондентом “КП”.

«Отримувати іменну стипендію почесно»

Оксана Лисецька, студентка ФМФ, три роки тому прийшла в КПІ, бо хотіла навчатися в престижному вузі.

Економіку скеровують жіночими руками

Часто помилково вважають, що економіка – справа виключно чоловіча, та гарні представниці факультету менеджменту і маркетингу доводять: економічна діяльність може вдало скеровуватися і жіночими руками.

Поетичні паростки ФЛ

Разом. I.Mikulionok

Любов до художнього слова, повага до мудрості великих митців минувшини об’єднує молодих і талановитих студентів-лінгвістів та викладачів ФЛ навколо альманаху поетичної творчості.