Що породжує мистецтво?.. Виставка творів з природного матеріалу – ошибана

12 листопада в Картинній галереї КПІ відкрилась виставка творів з природного матеріалу – ошибана, на якій представлені роботи членів творчого об'єднання “Палітра флори”: Петра Козловського, Інни Данченко, Уляни і Василя Куцан, Юлії Шлаєр, Тетяни Бердник, Валентини Процько, Ірини Блажчук, Лариси Д

Петергеря Ю.С. Молодим докторам наук – бути!

Очікуючи на зустріч з Юлією Сергіївною Петергерею – 32-річним доктором технічних наук з ФЕЛ, намагалася уявити її в різних образах: від строго академічного до спортивно-товариського. Погодьтеся, для жінки отримати ступінь доктора (та ще й “технаря”) у такому віці – подія непересічна.

Юдіна Наталія Володимирівна. Спасибі рідному університету

За роки незалежності серед інших позитивних змін у Київській політехніці зросло і зміцніло студентське самоврядування. Ініціативні молоді люди, які стояли біля його витоків, отримавши дипломи НТУУ “КПІ”, зробили перші вагомі кроки в житті.

Глоба Лариса Сергіївна. Ділова чарівна леді з ІТС

Уже 6 років кафедру інформаційно-телекомунікаційних мереж Інституту телекомунікаційних систем очолює Лариса Сергіївна Глоба – доктор технічних наук, професор, прекрасний викладач і науковець, чарівна жінка і, за визначенням студентів, «Матір інформації».

Карпюк Ірина Юріївна. Фахівець з фізичної реабілітації

Для начальника циклу спеціального медичного відділення ММІФ к.п.н., доцента Ірини Юріївни Карпюк нинішній рік двічі знаменний. Нещодавно вона відсвяткувала свій ювілейний день народження та 20-річчя педагогічної діяльності в КПІ.

Профспілковий лідер ІХФ Антоненко Людмила Петрівна

Розмова з Людмилою Петрівною Антоненко – доцентом ІХФ – розпочалася з “навіщо”: “Навіщо про мене писати. Немає нічого особливого в моєму житті. На роботу ходжу однією й тією ж стежкою – ноги самі йдуть. Сиджу за тим же столом.

Руденко Валентина Андріївна. Професія – створювати свято.

Як гадаєте, без кого не обходиться жодна значна подія в КПІ? Завдяки чиїм зусиллям яскраві університетські конкурси “Красуня КПІ”, “Містер КПІ”, турніри КВК та ерудитів набули загальноміського розмаху і значення?