Так вважає Мілена Малькова, четвертокурсниця ІЕЕ, стипендіатка ректора НТУУ “КПІ”, життєрадісна й весела дівчина. Про себе вона розповідає легко й охоче. Прийшла навчатися до Київської політехніки, тому що чула багато хороших відгуків про цей університет, а ще вступити до КПІ їй порекомендувала вчителька (класний керівник).
Мілена буде фахівцем з інженерної екології. “Я дійсно пишаюся тим, що навчаюсь у КПІ! – ділиться дівчина. – Майже з перших днів я зрозуміла, що саме тут знайшла себе. А крім того в майбутньому це буде надзвичайно прибуткова професія”. Зокрема, М.Малькова сподівається спробувати свої сили в науці, тож за кілька років бачить себе аспіранткою НТУУ “КПІ”.
На першому курсі студентка надавала перевагу вищій математиці, але згодом захопилася дисциплінами, які безпосередньо стосуються майбутньої спеціальності: інженерна екологія, технологія галузі тощо. “З першого курсу я навчаюсь на “відмінно”, – говорить дівчина, – і беру активну участь у житті інституту. Я достатньо різностороння людина. Люблю спорт, брала участь у змаганнях із шейпінгу, де зайняла 3-тє місце. Люблю читати. Іноді, коли є натхнення, малюю, танцюю”. А ще Мілена представляла свій інститут на конкурсі “Королева КПІ” у 2007 році. Гарна білявка з природною грацією запам’яталася глядачам, які кожний її вихід нагороджували оплесками. А щодо вболівальників, то й говорити нічого. Відбили долоні, плескаючи, та, затамувавши подих, вслухалися в рішення журі. Як відомо, з суддями не сперечаються, але вони й досі певні, що їх представниця була найкращою.
Своїми успіхами студентка завдячує в першу чергу батькам та наставникам. “Дуже вдячна за допомогу вчительці математики і класній керівниці, які підтримували мене при вступі. А ще величезне спасибі батькам за підтримку, натхнення, розуміння, за те, що вони в мене є”. Мілена розуміє, що стане фахівцем тільки опанувавши всю суму знань, передбачених навчальними планами, і “ще трішки”. Тож не забуває подякувати тим людям, які зуміли зацікавити її майбутньою діяльністю, які натхненно передають свої знання і підказують правильний шлях – це викладачі, а особливо куратор.
Отримувати іменну стипендію, вважає студентка, – не лише престижно, але й відповідально. Тому прагне і надалі працювати якнайсумлінніше. Але при цьому молодість та цікаве товариство навкруги беруть своє. “Студентські роки найкращі! Поки ми молоді, весь світ лежить біля наших ніг! Користуймося цим!” – закликає непосида.