Інтерклуб

День засідання Ради Інтерклубу: 16-00 в четвер щотижня в конференц-залі
Соціальні мережі: FB

Випуск іноземних студентів. Інтерклуб інформує

В останній день зими відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів магістра іноземним громадянам, випускникам факультету менеджменту та маркетингу і факультету соціології і права НТУУ "КПІ".

Інтерклуб КПІ діє

Студенти-іноземці НТУУ "КПІ" залюбки беруть участь у всіляких культурно-просвітницьких заходах. 8 листопада 2014 р. громадяни В'єтнаму та Республіки Корея стали активними учасниками Фестивалю кухні та культур країн Азії, що відбувся в НКЦ "Український дім".

Засідання голів земляцтв

На сьогодні в нашому університеті навчаються студенти із 41 країни світу, створено 12 земляцтв, які об'єднують  співвітчизників своїх країн. Кожне земляцтво обрало голову, який організує роботу земляцтва, допомагає студентам у вирішенні їх питань як у навчанні, так і в побуті.

Підписка на Інтерклуб