Адреса: 03056, м. Київ, вул. Металістів, 7а, корпус № 31, кім. 2-09
Тел.: (+38 044) 453-36-58
День засідання Ради Інтерклубу: 16-00 в четвер щотижня в конференц-залі
Соціальні мережі: FB

Інтерклуб – це студентська організація, що займається проблемами іноземних студентів, які навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського, організацією їхнього дозвілля з метою інтеграції іноземних громадян, що навчаються в університеті, в культурно-освітній простір молоді КПІ ім. Ігоря Сікорського, у створенні “однорідного середовища” в організації дозвілля для всіх студентів університету, незалежно від форми навчання та громадянства.

Діяльність Інтерклубу спрямована на те, щоб якомога більше і краще ознайомити іноземних студентів з українською мовою, культурою, звичаями, традиціями, долаючи мовний бар'єр, знайти спільну мову, спільні вподобання, а найголовніше - знайти нових друзів. Робота Інтерклубу також допомагає і українським студентам більше дізнатись про історію, релігію, культуру країн, студенти яких навчаються в університеті, шляхом:

  • проведення Днів країн, з яких прибули іноземні громадяни;
  • організації відвідування іноземними громадянами музеїв, театрів, місць історичного значення, культурних пам'яток України;
  • залучення іноземних громадян до участі в гуртках художньої творчості, спортивних гуртках, клубах за інтересами, тощо;
  • проведення спортивних змагань, олімпіад українських та іноземних студентів, що навчаються в університеті;
  • влаштування міжнародних дискотек, проведення спільних міжнародних святкувань (Дня ООН, новорічних та національних свят), фестивалів, тощо.

Наше головне завдання це – допомогти іноземним друзям якомога краще призвичаїтися до умов нашого життя, аби кожен без винятку студент повернувшись додому, мав лише приємні спогади про перебування в нашій країні і навчання в нашому університеті. Тому Інтерклуб тісно співпрацює зі студентськими радами університету, студмістечка, гуртожитків.

Більш детальну інформацію про діяльність Інтерклубу Ви зможете найближчим часом отримати на нашому web -сайті, про що ми Вас повідомимо.

А зараз чекаємо на наших нових друзів: приходьте, пишіть, слідкуйте за нашими оголошеннями!

Рада Інтерклубу.