Факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Телефон:(38 044) 204 85 74, 204-96-84, 204-96-83
E-mail: mmif(at)kpi.ua
Декан факультету: Галкін Олександр Юрійович
День факультету: 29 грудня
Соціальні мережі Соціальні мережі

Кафедри факультету біомедичної інженерії

Випускові кафедри

Кафедра загальної підготовки

Логотип ФБМІДо складу факультету також входять відділ магістерської підготовки, навчально-науковий медико-інженерний центр, студентська поліклініка КПІ ім. Ігоря Сікорського , санаторій-профілакторій КПІ ім. Ігоря Сікорського .

Факультет біомедичної інженерії (ФБМІ) – один із наймолодших факультетів Київської Політехніки, що виник на вимогу часу на межі потужних університетів. Заснований 24 грудня 2002 року спільним договором між Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця та Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут” і до 1.07.2013 р. мав назву міжуніверситетського медико-інженерного факультету. Саме з того часу в Україні вперше почалась підготовка фахівців в галузі біомедичної інженерії.

Випускники факультету готуються для роботи на теоретичних та клінічних кафедрах вищих медичних навчальних закладів МОЗ України, в науково-дослідних інститутах АМН України, державних закладах охорони здоров’я (клінічні лікарні, діагностичні центри), у приватних діагностичних центрах та клініках, у фармакологічних компаніях України, у спільних діагностичних закладах України та провідних країн світу.

До складу факультету також входять: відділ магістерської підготовки; навчально-науковий медико-інженерний центр. На базі факультету діють спортивні клуби з різних видів спорту та збірні команди з футболу, баскетболу, регбі, хокею, аеробіки, боксу, важкої атлетики, тенісу та інших видів, які є переможцями та призерами багатьох національних та міжнародних змагань у командному та індивідуальному заліках, а представники цих клубів і студенти факультету, переважна більшість яких майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу, входять до складу різного рівня збірних команд України – від молодіжної до національної та олімпійської.

Факультет співпрацює з багатьма спортивними федераціями, клубами та установами, провідними вищими навчальними закладами Міністерства освіти і науки України, інститутами та установами НАН України, науково-виробничими та методико-біологічними центрами й підприємствами, використовуючи новітні вітчизняні та закордонні технології і засоби у навчальному процесі підготовки фахівців.

Спеціальності та освітні програми ФБМІ

Спеціальності та освітні програми Тип освітньої програми та рівень вищої освіти Кафедра
091 Біологія    
- Прикладна біологія ОНП доктора філософії ТМБ
122 Комп'ютерні науки    
- Комп'ютерні технології в біології та медицині ОПП бакалавра, ОНП магістра, ОПП магістра БМК
- Комп'ютерні науки ОНП доктора філософії БМК
163 Біомедична інженерія    
- Медична інженерія ОПП бакалавра, ОПП магістра БМІ
- Регенеративна та біофармацевтична інженерія ОПП бакалавра, ОПП магістра ТМБ
- Біомедична інженерія ОНП доктора філософії БМІ, ТМБ
227 Фізична терапія, ерготерапія    
- Фізична терапія ОПП бакалавра, ОПП магістра ББЗЛ
- Фізична терапія, ерготерапія ОНП доктора філософії ББЗЛ