Факультет біомедичної інженерії

Факультет біомедичної інженерії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Телефон:(38 044) 204 85 74, 204-96-84, 204-96-83
E-mail: mmif(at)kpi.ua
Декан факультету: Максименко Віталій Борисович
День факультету: 29 грудня
Стара назва: Міжуніверситетський медико-інженерний факультет

Кафедри факультету біомедичної інженерії

Випускові кафедри

Кафедри загальної підготовки

Логотип ФБМІДо складу факультету також входять відділ магістерської підготовки, навчально-науковий медико-інженерний центр, студентська поліклініка КПІ ім. Ігоря Сікорського , санаторій-профілакторій КПІ ім. Ігоря Сікорського .

Факультет біомедичної інженерії (ФБМІ) – один із наймолодших факультетів Київської Політехніки, що виник на вимогу часу на межі потужних університетів. Заснований 24 грудня 2002 року спільним договором між Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця та Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут” і до 1.07.2013 р. мав назву міжуніверситетського медико-інженерного факультету. Саме з того часу в Україні вперше почалась підготовка фахівців в галузі біомедичної інженерії.

Випускники факультету готуються для роботи на теоретичних та клінічних кафедрах вищих медичних навчальних закладів МОЗ України, в науково-дослідних інститутах АМН України, державних закладах охорони здоров’я (клінічні лікарні, діагностичні центри), у приватних діагностичних центрах та клініках, у фармакологічних компаніях України, у спільних діагностичних закладах України та провідних країн світу.

До складу факультету також входять: відділ магістерської підготовки; навчально-науковий медико-інженерний центр; студентська поліклініка та санаторій-профілакторій КПІ ім. Ігоря Сікорського . На базі факультету діють спортивні клуби з різних видів спорту та збірні команди з футболу, баскетболу, регбі, хокею, аеробіки, боксу, важкої атлетики, тенісу та інших видів, які є переможцями та призерами багатьох національних та міжнародних змагань у командному та індивідуальному заліках, а представники цих клубів і студенти факультету, переважна більшість яких майстри спорту та майстри спорту міжнародного класу, входять до складу різного рівня збірних команд України – від молодіжної до національної та олімпійської.

Факультет співпрацює з багатьма спортивними федераціями, клубами та установами, провідними вищими навчальними закладами Міністерства освіти і науки України, інститутами та установами НАН України, науково-виробничими та методико-біологічними центрами й підприємствами, використовуючи новітні вітчизняні та закордонні технології і засоби у навчальному процесі підготовки фахівців.

Спеціальності та групи спеціалізацій ФБМІ

 • 122 Комп’ютерні науки IT
  • **Інформаційні технології в біології та медицині
 • 227 Фізична терапія, ерготерапія
  • **Фізична терапія
 • 163 Біомедична інженерія ДП
  • **Реабілітаційна інженерія
  • **Клінічна інженерія
  • **Біомедична інформатика
  • **Регенеративна і біофармацевтична інженерія
 • 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка ДП
  • ** Біомедичні прилади та інформаційні системи

ДП – спеціальності, на які поширюються додаткові бали СДП і враховується галузевий коефіцієнт.
** спеціалізації