З метою вшанування пам’яті академіка В.Н. Гриднєва – визначного вченого та педагога, талановитого організатора науки і вищої освіти України, ректора КПІ (1952-55 рр.), засновника підготовки в КПІ фахівців за спеціальністю «Фізика металів», академіка-секретаря Відділення фізики і астрономії НАН України, директора Інституту металофізики ім. Г.В.Курдюмова (1955-1985 рр.) на ІФФ 22 січня у присутності численних учнів та колег науковця, викладачів та студентів НТУУ «КПІ» відкрили аудиторію його імені (ауд.206-9). В урочистій обстановці символічну стрічку перерізали ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський та донька В.Н. Гриднєва – Ірина Віталіївна.

Засвідчити повагу Вчителеві, зокрема, завітали проф. О.В. Білоцький – завідувач кафедри фізики металів у 1975-90 рр., С.Г. Грищенко – заступник міністра промислової політики; В.С.Стогній – заступник голови Комітету з державних премій України в галузі науки і техники; В.М. Локтєв – академік-секретар Відділення фізики і астрономії НАН України; Ю.М. Солонін – заступник академіка-секретаря Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України; М.В.Новіков – директор Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля; О.М.Івасишин – заступник директора Інституту металофізики ім. Г.В.Курдюмова та ін.

Вітаючи присутніх, декан ІФФ проф. П.І.Лобода зазначив, що фотоекспонати, представлені в аудиторії (на яких багато із присутніх ветеранів упізнавали себе), відображають основні етапи розвитку фізичного матеріалознавства, наукові школи, що народилися в КПІ, знайомлять з визначними науковцями – вихованцями наукової школи акад. В.Н.Гриднєва. Нинішні студенти матимуть змогу більше дізнаватися про своїх попередників та наслідувати їх науковий поступ. Адже з кафедри фізики металів вийшло 4 академіка та 6 член-корів Національної академії наук України, 2 акапдеміка РАН та понад 100 кандидатів і докторів наук.

Зі словами вітання та спогадами до присутніх звернулися М.З.Згуровський - ректор НТУУ “КПІ», С.І. Сидоренко - завідувач кафедри фізики металів чл.-кор. НАН України, академік НАН України В.М.Локтєв, чл.-кор. НАН України Ю.М. Солонін, учні В.Н.Гриднєва: проф. Ю.Я. Меяшков - співробітник Інституту металофізики; чл.-кор. НАН України В.Т. Черепін, професор ІФФ О.В. Білоцький, донька В.Н. Гриднєва Ірина Віталіївна.