Ми живемо у світі комунікації, адже до 70% часу людина витрачає на спілкування: пише, читає, говорить, слухає. Тільки комунікація забезпечує передачу інформації та ідей. Вона є процесом, який сприяє розвитку суспільства. Так вважає викладач ВПІ Андрій Киричок, переможець конкурсу "Молодий викладач-дослідник-2017". На його думку, майбутнє світу за комунікацією. Хто вміє правильно комунікувати, знає, як знайти індивідуальний підхід до кожного співрозмовника та вміло керує інформацією – той матиме успіх.

Андрій – вихованець Київської політехніки. У 2009 р. він вступив до Видавничо-поліграфічного інституту на спеціальність "Реклама та зв'язки з громадськістю". Зарекомендував себе як старанний студент, протягом навчання отримував стипендію ректора (2011 р.), стипендію Президента України (2013 р.), був лауреатом премії КМДА (2015 р.). Паралельно з навчанням грав в університетській збірній з баскетболу. У складі студентської збірної України брав участь у 27-й Всесвітній універсіаді в місті Казань у 2013 році. Має звання кандидата в майстри спорту.

У магістратурі молодий вчений починає активно займатись науковою роботою, пише статті та бере участь у конференціях. У 2015 р. з відзнакою закінчує навчання і вступає до аспірантури. Дисертацію пише в галузі соціальних комунікацій, обравши напрям досліджень у сфері прикладних соціально-комунікаційних технологій. Робота присвячена вдосконаленню підготовки фахівців у галузі зв'язків з громадськістю. Як відзначає Андрій, саме фахівці-піарники повинні визначати інформаційний порядок денний України та формувати захисний щит у протистоянні гібридній агресії. У вересні 2016 року він захищає кандидатську дисертацію і продовжує працювати на кафедрі видавничої справи та редагування.

У 2017 р. виходить друком монографія молодого науковця "Теорія та практика створення сучасної моделі освіти у галузі PR". На його переконання, лише сумлінна праця дає змогу людині досягнути чогось у житті, але ще важливіше займатись улюбленою справою, яка приносить задоволення. "Якщо у вас є справа до душі, яку ви можете зробити своєю професією, то ви щаслива людина. Однак завжди потрібно бути готовим до труднощів. Кожна перемога складається із сотень або навіть тисяч годин титанічної роботи. І  не важливо – це спорт, наука чи щось інше. Якщо людині вдасться терпляче пройти цей шлях, то вона неодмінно досягне своєї мети", – впевнений науковець.