10 липня в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» розпочала п’ятиденний марафон Сьома відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «КРІ–ОPEN 2012». Співорганізаторами «КРІ–ОPEN 2012» виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Міністерство освіти та науки, молоді та спорту України та Група розвитку Івана Плотнікова (vanopl.com).
«КРІ–ОPEN» – найбільший в Україні і один з найбільших у Європі та світі очний турнір молодих програмістів. Цього року на сайті олімпіади зареєструвалося 86 команд з 7 країн світу. Загалом, за шість років існування олімпіади, кількість команд-учасниць перевищила 400, а кількість учасників – 1500. Ці показники роблять «KPI-OPEN 2012» унікальним студентським змаганням в галузі програмування. Масштаб олімпіади, географія учасників, її популярність серед майбутніх фахівців у галузі інформаційних технологій та можливості, які вона відкриває перед ними, роблять «КРІ–ОPEN» унікальним явищем на освітніх теренах Східної Європи.
Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, гармонізованими з міжнародними. Її метою є піднесення професійного рівня обдарованих молодих людей, які здобувають освіту у галузях інформаційних технологій, розвиток міжуніверситетських зв’язків і встановлення особистих контактів між студентами різних країн. А ще – передача досвіду лідерів ринку IT молодшим колегам. І. звичайно, «КРІ–ОPEN» – це для її учасників гарна нагода продемонструвати власні можливості й таланти потенційним роботодавцям.
Олімпіада вже стала ефективною платформою для досягнення задач, які поставлені перед нею. Оргкомітет та представники найбільших компаній з року в рік працюють над підвищенням рівня проведення змагання, стимулюючи молодь до вибору шляху самостійного удосконалення, розвитку внутрішньої мотивації та пропонуючи вектори для подальшого розвитку.
Окрім Групи розвитку Івана Плотнікова Олімпіаду цього року підтримали компанії Inline Group Захід, Яндекс, Sea Sonic Electronics, Schneider Electric, SoftElegance, OCZ Technology, WebMoney Transfer тощо.
Призовий фонд Олімпіади складається з безшумних та потужних блоків живлення з надвисоким ККД від Seasonic, що забезпечують стабільну, надійну і тиху роботу комп’ютера та мінімізують споживання електроенергії; систем засобів електробезпеки APC від Shneider Electric та SSD-накопичувачів від OCZ Technology.
Офіційне закриття олімпіади та нагородження переможців відбудеться 14 липня.
З 7 по 14 липня в НТУУ "КПІ" відбудеться Сьома відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова "КРІ-ОPEN 2012".
"КРІ-ОPEN" – найбільший в Україні і один з найбільших у Європі та світі очний турнір молодих програмістів. Проводиться в НТУУ "КПІ" з 2006 року за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Кібернетичного центру Національної академії наук України.
Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, гармонізованими з міжнародними. Її метою є створення умов для підвищення рівня підготовки студентів з програмування, сприяння розвиткові інформаційних технологій в Україні, розвиток міжуніверситетських зв'язків та налагодження особистих контактів студентської молоді, яка здобуває освіту в галузі ІТ.
За результатами змагань буде визначено команду-абсолютного переможця олімпіади, дві команди поділять друге місце і три – третє.
Команди-переможці отримають призи від спонсорів, причому цього року призовий фонд олімпіади вдвічі перевищує торішній.
Спонсорами "КРІ-ОPEN 2012" виступають відомі в усьому світі компанії "Inline Group Захід", "Sea Sonic Electronics", "Schneider Electric", "SoftElegance", "OCZ Technology", "WebMoney Transfer" та інші.
Будь-ласка, зверніть вашу увагу, що в межах «KPI-Open» окрім власне Олімпіади проходять ще й інші події. А саме - власні проекти наших спонсорів та партнерів. На даний момент заплановано два проекти:
- Курси в Енергетичному Університеті від Schneider Electric;
- Конкурс практичних завдань з програмування від SoftElegance.Приєднуйтесь та отримайте шанс виграти чудові призи, або навіть знайти добру роботу у великій компанії, яка динамічно розвивається.