Миколаєць Дмитро Анатолійович: відповідальний та наполегливий

Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2016" названо і доцента кафедри промислової електроніки ФЕЛ Дмитра Анатолійовича Миколайця – фахівця з систем компенсації реактивної енергії.

Бондаренко Олександр удосконалює зварювальні установки

У прецизійному приладобудуванні при виготовленні електронних компонентів і схем, у виробництві медичних інструментів та ін. широко застосовується сучасна ефективна технологія контактного мікрозварювання, яка дозволяє отримувати надійні нероз'ємні з'єднання мініатюрних деталей.

Осипенко Катерина Сергіївна: фахівець з систем керування перетворювачами у Smart Grid

Серед переможців університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2016" аж четверо представників кафедри промислової електроніки ФЕЛ. Серед них і чарівна Катерина Сергіївна Осипенко, яка успішно поєднує викладацьку та наукову діяльність.

Ямненко Юлія Сергіївна: орієнтир – європейські і світові стандарти освіти

Юлія Ямненко в 2007 році у 32 роки стала одним із наймолодших докторів технічних наук. А 2015 року вона очолила кафедру промислової електроніки ФЕЛ, що, як ви розумієте, теж достатньо рідкісне явище для молодої жінки-технаря.

Лекції польського професора Мартіна Голуба

22–25 лютого 2016 г. в НТУУ "КПІ" в рамках програми міжнародної академічної мобільності "Eразмус+" перебував з візитом професор Мартін Голуб (Marcin Holub) з Технологічного університету західної Померанії (West Pomeranian University of Technology), м. Щецин, Польща.

Петергеря Ю.С. – стипендіатка ВР

4 вересня 2008 року Верховною Радою України прийнято Постанову «Про призначення у 2008 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених», згідно з якою починаючи з 2008 року щорічно присуджується 30 іменних стипендій Верховної Ради України: 10 сти

Підписка на ПЕ