Цивільний захист у КПІ

Проректор з адміністративної роботи КПІ Вадим Кондратюк розповів про укомплектованість і відповідність нормам укриттів на території студмістечка КПІ.

Також директор студмістечка КПІ Олександр Іщенко доповів про стан і підготовленість укриттів у гуртожитках студмістечка.

Студмістечко прийняло всіх бажаючих

Вересень традиційно вважають початком навчального року. Але це ще й час підсумків: чи готові ми до нього. Найбільше клопотів у цей час у студмістечка, адже потрібно розселити численну студентську братію, та ще й так, щоб усім було зручно і комфортно.

Студмістечко: початок навчального року

У 20 гуртожитках студмістечка НТУУ «КПІ» проживає близько 12 тисяч мешканців. Про те, як тут розпочинається новий навчальний рік, нашому кореспонденту розповів директор студмістечка Олександр Анатолійович Іщенко.

Звітно-виборча конференція у студмістечку: 13.05.09

13 травня у приміщенні профспілкового комітету студентів та аспірантів відбулась звітно-виборча конференція студентів та аспірантів студмістечка НТУУ «КПІ». На порядку денному стояло три питання: звіт голови студентської ради студмістечка, переобрання голови на наступний рік та різне.

Підписка на Іщенко О.А.