Ви є тут

Звітно-виборча конференція у студмістечку: 13.05.09


2009.05.13 Звітно-виборча конференція студентів та аспірантів студмістечка

13 травня у приміщенні профспілкового комітету студентів та аспірантів відбулась звітно-виборча конференція студентів та аспірантів студмістечка НТУУ «КПІ». На порядку денному стояло три питання: звіт голови студентської ради студмістечка, переобрання голови на наступний рік та різне.

На конференції були присутні 124 делегати усіх гуртожитків студмістечка. До участі в конференції були запрошені директор студмістечка О.А.Іщенко, начальник департаменту охорони і безпеки В.Д.Тетерятник, начальник відділу організації роботи зі студентами Р.І.Пашов, начальник служби безпеки О.В.Стадний, заступник директора ІТС В.А.Якорнов, голова профспілкового комітету студентів Ю.В.Миронов та заступники директора студмістечка.

Про проведену в період з 13 травня 2008 р. по 13 травня 2009 р. роботу перед мешканцями гуртожитків відзвітувала Марина Мазур. У своїй доповіді вона відзначила всі напрямки діяльності студентських рад студмістечка: житлово-побутова робота, поселення, культурно-спортивна робота тощо. Були перераховані всі заходи, здійснені за даний період. Студентська рада студмістечка працює вже шість років, це, як зазначила М.Мазур, малий відтинок часу, щоб вирости, але достатній для того щоб зрозуміти, у якому напрямку йти. Більшість делегатів конференції визнали роботу голови студради студмістечка задовільною.

Після закінчення звіту були вручені грамоти і подяки старостам гуртожитків, оголошено результати та нагороджено переможців конкурсу «Найкращий гуртожиток студмістечка НТУУ «КПІ» – це звання отримав гурт. №1. У номінації «Найчистіший» переміг гурт. № 4, «Найактивнішим» став гурт.№3, найкращу візитку представив гурт. №14.

Згодом відбулося обрання голови студради студмістечка. Свої кандидатури подали М.Мазур та І.Кубасов. Останній – студент 4-го курсу ІТС, відомий своєю активною діяльністю на посаді заступника голови Студентської ради університету. Більшістю голосів на новий термін переобрано М.Мазур.

Надзвичайно корисною та змістовною частиною конференції були виступи запрошених. Начальник департаменту охорони і безпеки В.Д.Тетерятник розповів про діяльність свого підрозділу, перспективи його розвитку. При визначенні найкращого гуртожитку студмістечка В.Д.Тетерятник запропонував враховувати стан громадського порядку, а також надав прямий телефон департаменту: 241-68-13.

На питання студентів докладно та змістовно відповів директор студмістечка О.А.Іщенко. Зокрема, він пояснив, чому затримується ремонт у гуртожитках, переконав студентів у дієвості нині діючої перепусткової системи та наголосив на тому, що студенти мають відчувати відповідальність за збереження матеріальних цінностей, наданих їм у гуртожитку.

Інф. «КП»

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій