Твій вихід, Королево!

16 травня спека панувала не лише на вулиці. Свято у переважно чоловічому “КПІ”: конкурс краси. Дівочої. Палкі емоції, почуття та враження вирували після заходу сонця в ЦКМ, де за звання найвродливішої дівчини університету змагалися 25 красунь. Як же інакше? Містер КПІ-2006 уже давно чекає на свою Королеву.

Для глядачів це було справжнє шоу, для конкурсанток – нелегка боротьба і сподівання на корону, для організаторів – кропітка праця і нервове хвилювання впродовж конкурсу, який проходив у сім етапів.

Перше з’явлення панночок на сцені запалило в залі інтригу, наповнивши його природним жіночим шармом і загадковістю. Стрункі тіла в кокетливих пальтечках, покриті легшими від повітря хустинками голови, приховані за сонцезахисними окулярами погляди, що напевне здатні влучно поцілити будь-чиє чоловіче серце. А ще: варіації сумочок, прикрас та інших аксесуарів... Ось такі вони, безтурботні, елегантні й таємничі, дівчата Політеху. Кралі дефілювали собі сценою під у тон підібрану музичку, а глядачі розгублено відшуковували серед них представниць своїх факультетів.

За другим виходом вродливиць, сцену заповнило мерехтіння блискіток на маленьких чорних сукнях, в які були зодягнені красуні, і ведучі по черзі називали на ім’я кожну. На цьому, здається, насолода розміреністю конкурсу і закінчилася. Вже наступний етап – серйозне випробування боєм – представлення свого факультету. Блондинки і брюнетки, довгокосі і зі стильними короткими зачісками – всі без винятку талановиті, намагалися подати свій факультет у певному образі. Дівчата з усіх сил намагалися опротестувати “бородате” уявлення про несумісність жінки й техніки. Кому це вдалося найкраще – визначило журі у підсумку конкурсу.

Натанцювалися конкурсантки досхочу під час театралізованого танцю. Щоразу на таких конкурсах дивує вигадливість організаторів і постановників дійства. Це завжди стильно та непередбачувано. Танець перетворився на міні-постановку, де учасниці були відвідувачками ресторану – грайливими, примхливими, вимогливими і повсякчас просто чарівними. Здійснити постановку допомагали учасники шоу-балету “Дартс”, вони ж і розважали публіку неординарними танцювальними виступами між конкурсами.

Вихід у купальниках та інтелект-шоу – такі собі традиційні у подібних конкурсах вимірювачі краси та розуму. Хоч запитання інтелект-конкурсу не стосувалися обізнаності дівчат з технічними дисциплінами, проте вимагали зібраності, зосередженості та кмітливості. А на завершення конкурсантки з’явилися перед глядачами у вечірніх сукнях. Свято краси!

Потім журі довго обдумувало вердикт, кому з 25 красунь бути Королевою. І ось вона й з’явилася, переможною ходою успішно подолавши конкурс за конкурсом, таки дісталася корони. Перемогу дівчині пророкувало її ім’я – Вікторія, на прізвище Цема. Тепер увесь ІТС пишається, що Королевою “КПІ” на цілий рік стала студентка саме їхнього інституту.

Краса – поняття багатовимірне. Тому, крім офіційного обличчя університету, ще чотирьом дівчатам пощастило відчути радість перемоги, їх відзначили у таких номінаціях:

Міс Дружба – Стефанська Марина (ФФВіС)

Перлина факультету – Фершал Юлія (ФІОТ)

Міс Інтернет – Ляшенко Наталя (ТЕФ)

Міс Глядацьких симпатій – Дубініна Кіра (ХТФ).

May 31, 2007 || Автор: Спостерігала Ірина Іванова