Київські політехніки займатимуться реабілітацією та соціалізацією ветеранів

У КПІ за ініціативи ГС Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Національна рада спортивної реабілітації захисників України» запроваджують курс підвищення кваліфікації «Адаптивний тренер-інструктор для військовослужбовців, ветеранів війни та членів їх родин».

Набір на курси підвищення кваліфікації «Військова психологія»

Навчально-інноваційний центр протезування та реабілітації інституту післядипломної освіти КПІ запрошує на курс підвищення кваліфікації «Військова психологія».

Курс представлять викладачі кафедри філософії, кафедри психології та педагогіки та практичні психологи.

ТОВ "Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна" і КПІ співпрацюватимуть над упровадженням технології 5G

Започаткування співробітництва задля впровадження  технології 5G в Україні і підписання Меморандуму про співпрацю – такою була мета візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського представників ТОВ "Нокіа Солюшнз енд Нетворкс Україна", який відбувся 5 березня.

Урочисті збори з нагоди завершення навчання відповідальних працівників організацій та підприємств оборонно-промислового комплексу

На зборах, які відбулися 22 червня, підбито підсумки навчання в Інституті післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідальних працівників і керівників підприємств оборонної промисловості за програмою підвищення кваліфікації «Управління у сфері оборонно-промислового комплексу».

Представлення Програми підготовки фахівців за спеціалізацією «Управління в сфері військово-промислового комплексу» (відео)

26 лютого в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося офіційне відкриття Програми підготовки фахівців за спеціалізацією «Управління в сфері військово-промислового комплексу».

Підписка на НМК «ІПО»