Відділ технічних засобів навчання

Адреса: Україна, 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, корп. 1, кім. 161
Телефон/факс: (044) 204-82-76, 204-83-38
e-mail: inform.office[at]kpi.ua

Відділ технічних засобів навчання є структурним підрозділом навчально-методичного управління Національного технічного університету України «КПІ» та виконує роботи, пов'язані з забезпеченням навчального процесу технічними засобами. Це звуковий супровід, підготовка фотоматеріалів та навчальних відеофільмів, забезпечення презентацій мультимедійною технікою, фото- та відеозйомка визначних подій у житті університету, відеозвіти конференцій.

До складу відділу входить також інформаційне бюро, яке допоможе зорієнтуватися у структурі університету та допоможе вирішити Ваші питання щодо пошуку факультету та спеціальності з метою вступу до університету.

Разом з цим відділ реалізує цілий ряд інших цікавих проектів, зокрема бере активну участь у реставрації Великої фізичної аудиторії, надав допомогу Державному політехнічному музею у виготовленні постійно діючої (в робочому стані) експозиції «Учбового телецентру», історії розвитку телебачення, аудіо- та відеотехніки тощо.

До 110-річчя НТУУ «КПІ» відділ технічних засобів створив мережеву відеотеку навчальних фільмів, яка постійно поповнюється навчальними матеріалами.

Підготовлено для розміщення в мережі раритетний фотоальбом 1902 року, який було подаровано першому ректору КПІ Кирпичову Віктору Львовичу, та альбом перших випускників КПІ. Всі ці фото ви можете побачити на сторінці фотоальбомів.

Варто подивитись низку інтерактивних панорам цікавих куточків університету, розміщених на сторінці http://kpi.ua/panorama. Складається враження, що ти знаходишся в приміщенні і можеш повністю оглянути його зсередини.

Ми завжди готові до співпраці із Вами!