КПІ приєднався до Української енергетичної ініціативи

Відповідно до рамкової декларації про співпрацю Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" приєднався до Української енергетичної ініціативи.

Відкрита лекція Бориса Баска

У вересні 2023 року член-кореспондент НАН України професор Борис Іванович Басок прочитав для студентів магістратури спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" НН ІЕЕ КПІ ім. Ігоря Сікорського відкриту лекцію "Енергетика і глобальне потепління".

Проєкт КПІшника забезпечує енергонезалежність сільській громаді на Черкащині

Шевченківська сільська громада почала виробляти власний паливний ресурс за допомогою обладнання, що його розробив наш студент ІАТЕ Владислав Кикоть.

Це обладнання завдяки сонячній енергії підсушує гілки й деревину і виготовляє якісний ресурс для опалення. Назвали проєкт «Суходров».

Мобільна станція підзарядки від студентки НН ІЕЕ

Через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок атак ворожих ракет і дронів у студентів і викладачів університету виникли проблеми з підзарядкою електронних пристроїв, без яких проведення навчального процесу сьогодні є неможливим.

Проректор Вадим Кондратюк про забезпечення життєдіяльності університету після масованих ракетних обстрілів Києва

Повномасштабна війна, розпочата росією проти України, триває вже одинадцятий місяць. Останні ракетні обстріли всієї території нашої країни та атаки ударних безпілотників спричинили суттєві пошкодження всієї енергетичної структури держави. Потерпає від цього і столиця.

Сонячна електростанція на даху

Енергозбереження є нині одним із складників успішного розвитку окремих підприємств та й усієї країни загалом. Заощаджувати кошти на комунальних послугах та забезпечувати власною енергією дозволяє сучасне обладнання та багато нових технологій.

Механотронна гібридна воднева станція

У зв'язку із загрозою глобальної енергетичної та екологічної кризи в передових країнах світу розробляються альтернативні технології та пристрої, що використовують відновлювану енергію і технологію енергозбереження. Команда науковців ММІ (кафедра ПГМ) запропонувала технологію, спрямовану на вирішення глобальної проблеми – забезпечення людства енергоносіями

Підписка на Енергоефективність