Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА. Голова райдержадміністрації Максим Шкуро відзначив 20 кращих студентів району, які мають вагомі здобутки в навчанні, науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті, та зазначив: "Сподіваюся, що багато з вас після закінчення навчання залишаться працювати в нашому районі, а може навіть влаштуються на роботу до адміністрації. Адже сьогодні потрібні молоді, висококваліфіковані кадри та свіжий погляд для інноваційного розвитку району". Також керівник району побажав студентам усіляких гараздів, нових звершень та вручив листи-подяки.

Серед нагороджених і представники КПІ ім. Ігоря Сікорського – Семен  Нещеретов (студент ПБФ, волонтер Студентської соціальної служби), Євгенія Браславська (студентка ХТФ, член команди Відкритої лабораторії "Цікава хімія"), Анастасія Куліш (студентка ВПІ, член команди Радіо КПІ), Вікторія  Прищепа (студентка ФСП, голова НТСА).

Вітаємо їх з відзнакою та бажаємо подальших успіхів і перемог!