У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» створили нову структурну одиницю – Інститут матеріалознавства та передових технологій. Таке рішення ухвалила сьогодні Вчена рада університету.

Новий інститут утворять на базі інженерно-фізичного факультету, зварювального факультету й кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій, яка сьогодні перебуває у складі механіко-машинобудівного інституту.

«Інститут створений для того, щоб розширити наші можливості у підвищенні якості підготовки інженерних та наукових кадрів, а також з метою розширення наших можливостей щодо наукових досліджень, які б завершувалися конкретними технологіями, конкретними виробами, що прийнятні для нинішньої промисловості, підприємств тощо», – пояснив декан інженерно-фізичного факультету Петро Лобода.

Структурні зміни не матимуть негативного впливу на навчальний процес і студентське життя. «На навчальному процесі це ніяк не відіб’ється, всі навчальні процеси залишаться й, навпаки, навіть підсилюватимуться», –  запевнив декан ІФФ.

Найімовірніше, новий інститут запрацює з нового навчального року, а поки відбуватимуться переформатування підрозділів – кафедр, лабораторій тощо.

Дата події