Кодекс честі

Академічна доброчесність

На сторінці представлено нормативно-правові та регламентуючі документи та корисні ресурси з розвитку культури академічної доброчесності та запобігання плагіату в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ДоброЧесність: цінності у щоденних вчинках

11 листопада відбувся відкритий діалог про академічну доброчесність «ДоброЧесність: цінності у щоденних вчинках».

Дякуємо всім, хто долучився до дискусії.

👉Запис трансляції дивіться на YouTube каналі НТБ:

Прозорість у вищій освіті: як забезпечується доброчесність в одному з найвідоміших технічних університетів країни — КПІ ім. Ігоря Сікорського

💼 Після війни Україна потребуватиме доброчесних та професійних інженерів та спеціалістів різних технічних напрямків. Водночас якісний освітній процес неможливий без ефективної системи запобігання корупції.

Кодекс честі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Кодекс честі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розроблений з урахуванням досвіду і зразків кращих університетів світу. Текст Кодексу формувався на основі пропозицій громади університету, органів студентського самоврядування та профспілкових організацій і був ухвалений Конференцією трудового колективу НТУУ «КПІ» 09 квітня 2015 року. Зміни в редакцію Кодексу 2021 року затверджено Конференцією трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського 22 квітня 2021 року.   

Участь КПІ імені Ігоря Сікорського у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

КПІ імені Ігоря Сікорського долучився до участі у проєкті «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and Quality Initiative) – Academic IQ, що з 1 вересня 2020 року впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти у співпраці із Міністерством освіти і нау

На засіданні Вченої ради: 12.05.2015

12 травня 2015 р. відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

Розпочалося воно поздоровленням ювіляра – завідувача кафедри загальної та теоретичної фізики академіка НАН України, д.ф.-м.н., професора Вадима Михайловича Локтєва.