Студентський Хакафон Facebook 2012

Переможцями Першого Європейського Kiev Hackathon стала об'єднана команда студентів Київського національного університету ім. Т.Шевченка (ректор - Леонід Васильович Губерський) - Антон Агафонов і Александр Пастухов та Національного технічного університета України «Київський політехнічний інститут» (ректор - Михайло Захарович Згуровський) - Василь Станіславчук і Сергей Ющук.

Змагання українських студентів з програмування відбулося з 17:00 21 квітня до 16:00 22 квітня цього року у Києві, у готелі Hyatt Regency Kiev. Торік аналогічний захід проводилися серед американських і канадських університетів (огляд цих події на розміщено на Techcrunch), цього року захід розширили на Європу (Київ) і Південну Америку ( Сан-Паоло).

Фінал, так само, як і торік, відбудеться в Менло-Парк.

Джерело інформації: сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на "Представники Facebook в Українi"

Шановні друзі. Черговий студентський Хакафон Facebook пройде з 21 квітня о 17:00 до 22 квітня о 16:00 (субота і неділя ) цього року у Києві, в готелі Hyatt Regency Kiev (дивіться на мапі).

Торік аналогічний захід проводилися серед американських і канадських університетів (огляд цих події на розміщено на Techcrunch), цього року захід розширили на Європу (Київ) і Південну Америку ( Сан-Паоло). Фінал, так само як і торік, відбудеться в Менло-Паренню.

Протягом суботи і неділі, до участі допускаються студентські команди до 4 чоловік (мінімуму немає, і тому можна прийти одному). Розробка не повинна бути пов'язана з Facebook або Opengraph. Наприклад минулого року команда з MIT робила розширення під Chrome.

З повагою, Представники Facebook в Українi. http://www.facebook.com/ambassadors.ua