Ярмарок вакансій «Робота для тебе – Весна 2015»

16 квітня в Національному технічному університеті Україні «Київський політехнічний інститут» відбувся черговий ярмарок вакансій «Робота для тебе – Весна 2015».

«Ви чуєте, як шумно сьогодні в холі вісімнадцятого корпусу. Це розпочалося надзвичайно плідне спілкування наших студентів з представниками двадцяти п’яти компаній, які прийшли на ярмарок вакансій. Участь у ньому також беруть шість інформаційних спонсорів, – зауважив на церемонії відкриття ярмарку проректор університету з навчально-виховної роботи Петро Киричок. – Вже більше десяти років ми проводимо такі заходи, і кожного разу від п’яти до семи тисяч наших студентів спілкуються з потенційними роботодавцями… Ми впевнені, що і цього року багато наших студентів знайдуть тут компанії, в яких зможуть застосувати знання, здобуті в нашому Київському політехнічному інституті».

Серед підприємств і організацій, що встановили на ярмарку свої стенди – такі відомі компанії, як «ЕРАМ Systems», «Melexis», «Materialise», «Unilever», «JTI», «life:)», «SPS Commerce», «E-Consulting», «Smart», «Smart Group», ТОВ «Прогресстех – Україна», ТОВ «Костал», ТОВ «Технології мереж», ТОВ «ЕПСІ СОФТ», ТОВ «ЕПАМ Системз», ТОВ «УАПРОМ» та багато інших. Кілька компаній - учасників влаштували для своїх потенційних співробітників презентації своєї діяльності.

На ярмарку студенти могли не лише довідатися про вакансії і вимоги, які ставлять до працівників ті або інші фірми, але й познайомитися з їхніми представниками, отримати з перших вуст інформацію про програми стажування, можливість проходження практики тощо.

[16.04.2015 / 10:00 - 16:00] Ярмарок вакансій. Робота для тебе - Весна 2015

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Центр розвитку кар’єри НТУУ «КПІ» запрошує відвідати «Ярмарок вакансій. Робота для тебе - Весна 2015», який проходитиме 16 квітня 2015 року на території університету (корпус №18, хол 2 поверху), з 10.00 по 16.00.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації (компанія «ЕРАМ Systems», компанія Melexis, компанія Materialise, компанія Unilever, компанія «JTI», ТОВ «Прогресстех - Україна», компанія «life:)», компанія «SPS Commerce», компанія «E-Consulting», IT компанія «SMART business», компанія «Smart Group», компанія «ringoo», ТОВ «Костал», ТОВ «Технології мереж», ТОВ «ЕПСІ СОФТ», ТОВ "ЕПАМ Системз", ТОВ "УАПРОМ" та багато інших), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ», а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній «JTI», IT компанія «SMART business», «Костал Україна», «Cogniance».

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Адреса заходу: 03056, Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху

Час роботи Ярмарку: з 10.00 до 16.00

Офіційне відкриття : о 12.00

e-mail: rabota.kpi@gmail.com

http://rabota.kpi.ua/